Dieta Weight Watchers

by: georgiana_zapacita
Buna ziua la toata lumea,eu am inceput de ieri dieta WW si ma gandeam ca poate mi-i se mai alatura cineva sau poate chiar mai multe persoane.Sa ne sfatuim la numarat puncte,la ce sa mai mancam si etc.

continui

20 Sep 2012, 23:40

... dar daca nu te deranjeaza sa scrii meniul tau pe zile, asa ca sa ne facem o idee , ar fi fain , multumesc anticipat :). Si eu sunt intr-un fel de dieta, dar nu urmez un plan anume, doar am redus portiile de mancare, mai putina paine si dulciuri si am taiat snack-urile care pe mine ma ingrasa: branza, masline ,avocado si le-am inlocuit cu iaurt, almonds sau doar un ceai. La toate astea am adaugat putina miscare, dans , aerobic sau alergat prin casa dupa baietelul meu :))

ciao

20 Sep 2012, 23:24

georgiana, multa bafta sa ajungi la greutatea ideala :) prietena mea a slabit binisor cu WW, dar eu nu m-am putut tine de ea, totusi ca idee stiu cam ce calorii are fiecare masa/ snack si cu aproximatie stiu cat am mancat intr-o zi. Dar sa numar exact exact tot ceea ce mananc mi s-a parut strict, imi place sa mananc ... ce sa fac? :)

catch_me

catch_me

Dieta Weight Watchers

20 Sep 2012, 15:24

buna, ce presupune aceasta dieta mai exact?