Eu am slabit cu DuoSlim

by: mary_pop
Buna! Nimeni nu cred ca e mai obsedata de cure si regimuri ca mine. Am incercat tot felul de modalitati, sport, cura, dieta, regim, pastile. Dar, mereu dupa fiecare egim puneam inapoi, si nu mancam exagerat, fast food sau dupa ora 6. Puneam 5 kg inapoi in 2 luni cam asa. Am luat DuoSlim timp de 2 luni si amk slabit 10 kg. Acum, dupa o luna de la terminarea curei, nu am un gram in plus. Este un produs natural ce il recomand cu drag. Daca la mine a mers, merge si la voi!

fcorina

fcorina

Duoslim

05 Mai 2014, 12:39

Cristina din cate stiu eu pastilele astea sunt facute din plante si nu are trebuii sa iti faca rau.Cred ca cel mai bine ar fi sa le arati medicului in acest fel o sa fii sigura daca le poti lua sau nu.

ruscristina

ruscristina

duoslim

02 Mai 2014, 10:21

Dragele mele exista vreuna dintre voi care stie daca pot luar pastilele astea daca am probleme cu tensiunea?

roxxroxy

roxxroxy

Hmmm

23 Aug 2012, 22:53

Auziti, dar ce cauta lactobacilii aia in compozitie? Ce rol au mai exact?

miha152003

miha152003

duoslim

02 Iul 2012, 11:24

Am gasit pe multe forumuri numai pareri de bine despre acest produs.....oare chiar este bun sau e doar reclama mascata?
as dori sa aflu pareri ale oamenilor care chiar l-au incercat. multumesc

madalinamady

madalinamady

vreau sa slabesc

14 Feb 2012, 19:28

Buna!De 3 saptamani iau fibrobar si l-carnitin de la redis dar nu am vazut nicio schimbare.Am renuntat sa mai mananc seara si sa consum fastfood.Am 1.72 si 69 kg.Imi doresc mult sa ajung la 60 kg.Pare interesant duo slim dar ma cam tem.Chiar functioneaza?

hot_romy

hot_romy

Buna din nou

28 Sep 2011, 11:05

Am cam prelungit pauza asta, dar din fericire nu m-am mai ingrasat. Mi-am fixat 53 de kg pana in decembrie, acum am 59. Cine ma sustine?

mary_pop

mary_pop

Bravo!

21 Sep 2011, 20:38

Mie imi e cam teama, fac astia hainele prea mici...

rody_yoo

rody_yoo

Nu nu

14 Sep 2011, 19:55

Am slabit draga mea, M-ul imi este perfect.
Plus de asta, le poti face retur, nu a fost cazul la mine!

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

SLABESTE SUPER RAPID

13 Sep 2011, 12:57

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

mary_pop

mary_pop

:)

12 Sep 2011, 16:06

Ma refer sa nu-ti vina

rody_yoo

rody_yoo

For mary

06 Sep 2011, 20:08

Nu am avut niciodata probleme cu shoppingul online. La ce te referi?

mary_pop

mary_pop

Rody

05 Sep 2011, 21:30

Online?
Nu iti este teama?

rody_yoo

rody_yoo

Ha

01 Sep 2011, 20:06

Am slabit 7 kg in cura cu duoslim, iar de 3 zile fac shopping online, sunt reduceri. Mai bine de atat nici ca se putea :))

margeledesticla10

margeledesticla10

Cum slabim

01 Sep 2011, 14:00

Hey, stiu o colega de serviciu care povestea de acest supliment, Re-Code. De curozitate am intrat si eu pe site-uri sa ma documentez. Vreau saptamana viitoare sa-l cumpar. Se gaseste pe re-code.ro sau giftlist.ro sau din farmaciile Dona, Catena, Plafar.

andreeaiovici

andreeaiovici

SUPLIMENT alimenta

01 Sep 2011, 13:53

Am citit despre ce ai scris si recomandat. Sunt de bun augur informatiile si rezultatele par bune.
Eu am slabit 5 kilograme in 2 luni de zile cu Formula Re-code, care se administrează în doze de 25ml care se diluează în cel puţin un litru de apă ce urmează a se consuma pe parcursul unei singure zile. Pentru a obţine un maxim de efect din aportul de izoflavonoizi, nu este suficientă o perioadă scurtă de administrare, de aceea se recomandă aportul neîntrerupt de Re-code® pe o perioadă de cel puţin 2 luni – 3 luni. Mai multe informatii gasiti pe site-ul Zuccari.
Sport am facut atat cat plimbam cainele, iar ceea ce priveste alimentatia, pot sa spun ca am papat cumpatat.

mary_pop

mary_pop

Iuhuuu

31 Aug 2011, 20:57

Rody, da-ne vesti!

margeledesticla10

margeledesticla10

efecte vizibile Cellulight

10 Aug 2011, 11:24

eu am folosit si crema si CELLULIGHT. Este foarte bun. Aplici si masezi de 2 ori pe zi pe zonele afectate. Dupa aprox o luna si 2 tuburi de celuless, se vad efecte vizibile. In plus, pielea e mai catifelata....si app.are un pret accesibil..16 ron.

cristinak

cristinak

Slimero capsule de slabit

09 Aug 2011, 20:05

Cele mai bune pastile de slabit!100% naturale,arde grasimile si iti taie pofta de mancare!Rezultate extraordinare!!
http://slimero.blogspot.com/

rody_yoo

rody_yoo

Mary

08 Aug 2011, 20:22

Mary, am slabit deja 3 kg si a trecut doar o saptamana de cura...nu ma asteptam sa mearga asa de bine. Sper sa nu ma ingras dupa ce termin cura!

mary_pop

mary_pop

Succes!

03 Aug 2011, 19:46

Te asteptam cu rezultate pozitive, sau ma rog...cu - in fata :)

rody_yoo

rody_yoo

Start

01 Aug 2011, 20:11

De maine incept si eu tratamentul cu acest produs. Am de slabit am 7 kg!!! Reviiiiiiiiiiin

hot_romy

hot_romy

Parere

27 Iul 2011, 12:20

Am terminat o cura, acum sunt in pauza. Personal sunt foarte multumita si il recomand persoanelor care vor sa slabeasca. Am slabit 8 kg, sunt total schimbata si acest lucru se simte si in reusitele mele. Dupa pauza o sa ma apuc din nou! Am incredere ca o sa slabesc si de data aceasta!

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

CELE MAI BUNE OFERTE

26 Iul 2011, 16:06

REDOBANDESTE POFTA DE VIATA SI INCREDEREA IN TINE http://www.slabut.ro/ te ajuta sa slabesti in timp record, fara efecte secundare, asigurandu-ti vitaminele si mineralele necesare. Slabeste pana la 12 kg pe luna cu cele mai revolutionare produse naturale!

mary_pop

mary_pop

Nu mai luati REDUCTIL

18 Iul 2011, 17:50

Am o prietena care a stat in spital din cauza acelor pastile REDUCTIL. Ar trebui sa deschidem alt topic sa informam lumea!

hot_romy

hot_romy

Doar de la reductil

13 Iul 2011, 20:36

Cand am luat reductil am avut problema asta.
Si greseala mea atunci a fost ca dupa ce am terminat o cutie mi-am luat tensiunea si din pacate nu am vazut din timp ca ma afecteaza. Acesta este motivul pentru care imi iau aproape zilnic tensiunea acum cat sunt la dieta cu duoslim, dar asa cum am mai spus, nu sunt probleme :)

hot_romy

hot_romy

Pareri

11 Iul 2011, 20:59

Si eu am incercat reductil acum 3 ani si un an de zile m-am chinuit sa-mi reglez tensiunea la loc. Ajunsesem la 25 de ani sa am tensiune 15 cu 8 mai tot timpul.
In cura asta cu duoslim in iau in fiecare zi tensiunea pentru ca ma tem, dar vad ca pana acum totul este ok. Maine ternmin a doua sapatamana cu duoslim! Succes la slabit!

mary_pop

mary_pop

Unele

10 Iul 2011, 16:07

Unele pastile chiar iti fac rau, din cate am incercat eu superslim si reductil au fost cele mai nasoale!!! Nu le recomand nici macar dusmanilor!!!
Cu duoslim m-am simtit foarte bine, nici macar dureri de cap nu am avut!

ileana_damian

ileana_damian

hmm

09 Iul 2011, 12:04

pastilele astea au efecte in termen lung. ataca extrem de puternic muschiul inimii, uneori ramane iremediabil slabit...

hot_romy

hot_romy

Impresii duoslim

04 Iul 2011, 19:35

Pana la urma mi-am comandat si eu doua cutii de duoslim si am trecut deja de prima saptamana de dieta. Incerc sa respect cu sfintenie sfaturile recomandate de ei si trebuie sa recunosc ca nu e foarte greu. Sunt multe legume de care uitasem,iar acum imi incanta mesele :)
Nu mai am pofta de mancare,dar incerc sa iau 3 mese pe zi, iar inainte de mese beau un pahar cu apa. Nu credeam ca este asa de bun, sincer aveam retineri. Sincer nu stiu ce a fost in capul meu cand am luat doua cutii, dar acum nu imi pare rau!

adinutza22

adinutza22

Raspuns bb_ani

03 Iul 2011, 15:49

Am inteles ca este fabricat in Romania de catre laboratoarele medica!