eu am slabit cu pastilele folosite de nicole de la pussycat dolls

by: ceransela
buna fetelor.eu am reusit sa slabesc cu niste pastile naturiste.am slabit 20kg in 2 luni.ma simt excelent.dar conteaza si ceea ce mananci am incercat sa ma abtin si de la dulciuri deesi din cand in cand cadeam prada lor.acum am 1 luna de cand am terminat cura cu pastile si ma simt f bine nu m-am ingrasat ,bineinteles ca am avut grija si de ceea ce mananc.sunt pastile folosite de nicole de la pussycat dolls.ea inainte era grasa si a slabit cu a jutorul acestor pastile..le gasiti pe siteul www.ms.site24.ro.

catch_me

catch_me

slabire rapida

20 Sep 2012, 15:28

pai ai slabit exagerat de repede zic eu, nu ai probleme de sanatate in urma acestei slabiri enorme?

raluca_cotea

raluca_cotea

pentru daiiela

26 Mai 2008, 19:47

iti dau id-ul meu de mess:ralucacotea.as vrea sa imi dai mai multe detalii despre aceste pastile.chiar azi am auzit si eu de ele si sunt interesata.iti multumesc

speranta2007

speranta2007

buna

11 Apr 2008, 12:14

as dori cat costa,de unde se pot procura si daca au efect diareic ,si se pot lua de persoanele cu nervi la stomac,multumesc

daiiella

daiiella

si eu am slabit cu -lida daidai hua-sit herbalshop

11 Apr 2008, 10:45

buna fetelor si eu sint o impatimita a dietelor care le tot tin de multi ani fara rezultate sau uneori rezultate mici dar repede dispar asa ca din intimplare am citit pe un sit despre niste pastile pe baza de plante chinezesti si pur si simplu am avut o presimtire ca astea ar putea avea un rezultat desi in sinea mea nu mai credeam in nimic pt ca am luat multe tipuri de pastile in decursul anilor in ideea de a ma ajuta sa imi taie pofta de mincare dar nici un rezultat asa ca am zis ca mai risc o data si le-am comandat si ..surpriza astea chiar au avut un efect mult mai mare decit ma asteptam am slabit 9 kg in 27 de zile fara sa ma abtin de la nimic si fara sa ma chinui cu diete practic nu am mai putut minca nimic si nici nu imi mai era pofta sa maninc nimic indiferent ce ,desi eu eram o gurmanda inraita si ma abtineam cu greu de la dulciuri in special acum insa si daca vreau sa maninc ceva (desi nu mai simnt nevoia de a minca nimic ) nu pot minca decit o cantitate foarte mica in comparatie cu ce mincam inainte asa ca le recomand tuturor celor interesate merita sa incerce .mai vreau sa mentionez ca efecte secundare nu au sa zic asa poate doar o senzatie de sete mai acentuata

lulwa

lulwa

Bravo!

08 Apr 2008, 10:45

E foarte bine sa fii mandra,fii mandra de succesul tau, chiar daca ai slabit prin intermediul unor pastile, conteaza rezultatul pe care l-ai avut.Cred, intr-un final ca daca dieta pe care am urmat-o nu ar fi mers, as fi apelat si eu la niste pastile de slabit dar spre norocul meu a mers, iar acum urmez o noua dieta pt. a mentine greutatea. In concluzie tre. sa fi mandra de succesele tale iar acum ai grija sa te mentii la greutatea la care ai ajuns.Bravo si succes in continuare.

ceransela

ceransela

buna

07 Apr 2008, 17:08

intr-adevar cel mai sanatos e sa slabesti fara pastile si eu am incercat sa le ocolesc cat am putut,insa nu am avut ambitia necesara .dar a fost ok si cu aceste pastiel,nu sunt mandra ca am slabit cu pastile ,daca puteti si aveti ambitia necesara slabiti pe cale naturala,e cel mai sanatos.nu am avut reactii adverse de la aceste pastile,imi taia pofta de mancare ,sunt facute din plante si sunt 100%naturale,asta m-a atras cel mai mult la ele.ma simt bn si ma bucur super mult ca am slabit.adresa este:www.makesilhouette.ro

speranta2007

speranta2007

Buna

04 Apr 2008, 09:47

da te rog adresa de site corecta,si poate si un pret,multumesc anticipat

lulwa

lulwa

Dieta

03 Apr 2008, 14:40

Si eu am slabit timp de o luna 8kg cu exercitiu fizic si desigur dieta,o dieta data de un nutritionist de la cainica Royal fit in care ereau practic toate alimentele care i-mi plac.Eu in general nu suport pastilele si incerc sa le ocolesc cat pot.

manea_florina

manea_florina

mhhh....

01 Apr 2008, 15:22

Eu sunt c-am sceptica in privinta pastilelor de aceea am slabit natural doar cu sport si o dieta bine pusa la punct.