fetelor am descoperit cea mai eficienta metoda de slabit

by: rozicutza20
Mă numesc Ciuhan Rozica, am 25 de ani şi am întâlnit
aceste minunate produse acum 2 ani, dintr-o
întâmplare aparent nefericită. Un accident rutier. Persoa-
nele cu care ne-am accidentat ne-au recomandat aceste
produse ca fiind cele mai sănătoase produse pentru
controlul greutaţii. Nu prea credeam în chestii din astea
dar după două luni am hotărât sa încerc. La începutul
programului aveam 75 kg. În primele 3 luni am scăpat
de 14 kg iar după perioada de menţinere scăpasem în
total de 17 kg, greutate la care mă menţin şi azi cu mare
uşurinţă iar problemele de sănătate pe care le avusesem
înainte dispăruseră.

japonialove

japonialove

salut

13 Sep 2012, 14:16

14 kg in 3 luni, pare ok....acum doar iti mentii greutatea, nu?

testo

testo

Nu este usor dar cistigi si frumusete

15 Mai 2008, 14:53

Am uitat sa vorbesc si despre sulimentele nutritive.
In functie de cit de completa este hrana sanatoasa, este nevoie mai multe sau mai putine suplimente. Este nevoie pentru a achilibra balanta acizi baze (stricata pt ca altfel nu aparea nici boala nici grasimea) si pentru a aduce in organism toate subst. de care are nevoie organismul, si pentru a elimina toxinele care ori sunt (boala sau grasime) ori le introducem continuu functie de ce mincam.
Ramine la latitudinea noastra ce suplimente alegem.
Sunt in masura sa va dau si astfel de informatii.

testo

testo

Nu este usor dar cistigi si frumusete

15 Mai 2008, 14:15

Va rog face-ti rost de cartea lui Ernst Gunter, Hrana vie - o speranta pentru fiecare. Eu va spun cum sa slabiti si cum slabesc eu dar e foarte important sa stiti si de ce.
Daca singele are in componenta 20% acizi si 80 & baze asa trebuie sa mincam. Este grosier spus dar nu sunt doctor. Tot ce inseamna hrana procesata, acidifiaza. Legumele si fructele (mai putin cele acrisoare) NEPROCESATE, sunt alcaline 100 %. Faceti un calcul si vedeti cit respectati echilibru in care trebuie sa fie singele. Tot ce depaseste acest echilibru inseamna boala. Cind am 2-3 kg in plus, maresc nr de mere, morcovi si salate.
Aici se mai ascunde un secret: ENZIMELE
Din momentul nasterii, enzimele fac viata posibila prin actiunile lor, reparand si construind corpul si celulele creierului.
Omul nu poate reusi sa creeze enzime vii asa cum Natura poate crea. Cand sanatatea nu este in echilibru inclusiv CELULITA, atatunci este o deficienta enzimatica.
Enzimele pot fi usor extrase din alimente preparate special prin mixare, germinare, fermentare si suc, NU prin gatire.
Nu exista enzime in mancarea gatita !!!!!!!!!!!!

rozicutza20

rozicutza20

solutia perfecta pentru slabire

14 Mai 2008, 16:00

pentru mai multe detalii intrati pe ID mess rozicutza20 intrucat programul respectiv trebuie personalizat in functie de necesitatile nutritive a fiecaruia.Ciuhan Rozica tel:

cami19772

cami19772

metoda eficienta, spui?

11 Mai 2008, 23:37

te rog sa ne dezvalui si noua metoda prin care ai slabit si eventual sursa de aprovizionare si pretul lor/luna