Fii mai supla pe zi ce trece

by: sorinachivu
Ele.ro te invita sa "Fii mai supla pe zi ce trece", sa tinem aceasta dieta impreuna si sa ne incurajam una pe cealata. Orice sfat este binevenit!

dcoralia

dcoralia

help!!!!!!!!!

16 Feb 2007, 11:59

sorina, te rog din suflet sa-mi raspunzi la o intrebare: ce mananci samvbata si duminica??? cum combini alimentele din timpul saptamanii???
multumesc.

sorinachivu

sorinachivu

:)

22 Ian 2007, 21:12

Fetelor, am scris un articol cu aceasta dieta. Am slabit 5 kg saptamana trecuta. Saptaman asta nu cred k vor fi tot 5..dar...3..4..cu siguranta. Va dau linkul: http://www.ele.ro/Fii_font_style_background_color_FFF3BC_mai_supla_pe_zi_ce_trece_font__--a5610.html

djm_ro

djm_ro

vreau si eu

22 Ian 2007, 17:16

vreau si eu dieta sa mi-o spuneti pentru ca vreau sa slabesc.Sunt o mamica a unei fetite de 10 luni si kg pe care le-am luat la nastere nu mai dispar deloc si vreau sa incep o dieta sau sport ca sa ma simt mai bine in pielea mea ,sa ma simt frumoasa.
va multumesc si sa ne auzim cu bine

ligia

ligia

care e reteta?

17 Ian 2007, 16:34

Sorina, ne dai si noua toata reteta si tipsurile de rigoare? Parca seamana cu dieta disociata, nu?

sorinachivu

sorinachivu

Ziua 2

16 Ian 2007, 16:34

Astazi...legume.Hmm, super..am mancat la pranz o salata imensa...am stors si o lamaie peste. Avea telina, ridiche neagra, sfecla rosie, morcovi si broccoli. Cu apa stau destul de bine...mult mai bine decat ieri.

sorinachivu

sorinachivu

ziua 1

15 Ian 2007, 14:52

astazi am mancat numai lactate, este ora 14:50 si cred k am baut pana acum 1 L de apa. Sper sa reusesc sa beau 2 L pana la sfarsitul zilei...ce sa mai, mi-am cumparat branza de vaci fara grasimi si iaururi degresate. Ah... ai 2 oua fierte. Nu ma simt rau, fizic vorbind... stiu ca primele zile sunt mai dificile,pana se acomodeaza organismul. Acum simt mai mult o foame psihica. :)
Mult succes fetelor care s-au apucat de aceasta dieta. eu am mai tint-o si am slabit in 3 saptamanai 12 kg.

sorinachivu

sorinachivu

ziua 1

15 Ian 2007, 14:51

astazi am mancat numai lactate, este ora 14:50 si cred k am baut pana acum 1 L de apa. Sper sa reusesc sa beau 2 L pana la sfarsitul zilei...ce sa mai, mi-am cumparat branza de vaci fara grasimi si iaururi degresate. Ah... ai 2 oua fierte. Nu ma simt rau, fizic vorbind... stiu ca primele zile sunt mai dificile,pana se acomodeaza organismul. Acum simt mai mult o foame psihica. :)
Mult succes fetelor care s-au apucat de aceasta dieta. eu am mai tint-o si am slabit in 3 saptamanai 12 kg.

elena53

elena53

Bafta si ambitie!

10 Ian 2007, 19:42

O sa incep dieta chiar de maine.Doar ca in loc de luni, marti,etc... o sa spun:ziua1,2,3....!
Doresc mult succes celor care vor face acelasi lucru!