Fii mai supla pe zi ce trece

by: sorinachivu
Ele.ro te invita sa "Fii mai supla pe zi ce trece", sa tinem aceasta dieta impreuna si sa ne incurajam una pe cealata. Orice sfat este binevenit!

catch_me

catch_me

eu ma simt bine

25 Sep 2012, 14:10

in pielea mea si-mi place ca fac sport:) uneori simt ca "plutesc" :)

vasesa

vasesa

unde ati postat acea dieTA?

23 Iul 2008, 23:59

bUNA FETELOR SUNT NOUA PE AICI DAR VOI TOATE VORBITI DE O DIETA CARE NU STIU UNDE E POSTATA.m-AS ALATURA VOUA CU MARE PLACERE DAR SA IMI ZICA CINEVA UNDE E POSTATA

olimpia1983

olimpia1983

si eu am inceput

28 Apr 2007, 20:55

am inceput singura dieta care merge la mine.....adik sa nu mai mananc nimic dupa ora 16.00. Singura problema e ca nu are cine sa ma sprijine in dieta....nici eu nu stiu unde a fost postata dieta aceasta ca sa ma alatur voua

me_iulia

me_iulia

ce dieta?

30 Mar 2007, 13:26

despre ce dieta e vorba? ca nu gasesc ..:">
va multumesc :-s

dcoralia

dcoralia

va rog din suflet lamuriti-ma

12 Feb 2007, 11:47

chiar asa timpita intrebare am pus, de nu vrea nimeni sa-mi raspunda????????
voi ce mancati sambata si duminica?????
va multumesc

ghost_woman_isis

ghost_woman_isis

am slabit 9 kg

12 Feb 2007, 01:08

da am slabit 9 kg , nu am putut sa tin dieta da pap sanatos nu imi interzic nimik pap daca mi pofta ce vreau cate putin normal si in ziua in care mai fac un abuz :P nu mai pap nimik altceva si am de la 64 - 55 acum si sunt tare mandra de mine

clau_dia_s

clau_dia_s

slabire

07 Feb 2007, 10:40

si eu am slabit cu regim disociat dar mai mult m-a ajutat regimul danez...cel putin asa cred pt ca in perioada aia mergeam si la un salon de remodelare ,http://www.stillbeauty.ro/,am scapat de 12 kg..acum jumatate de an si nu am mai pus nimic inapoi
bafta mare!

dcoralia

dcoralia

bine v-am gasit

25 Ian 2007, 14:43

doresc sa va intreb sambata si duminica pot combina alimentele din timpul saptamanii, adica pot manca piept de pui la gratar cu legume fierte? va rog frumos sa ma lamureasca cineva.

puffy_kitty

puffy_kitty

slabire

25 Ian 2007, 13:28

eu am incercat diete cu fructe, legume, dieta care o tinea monica anghel si va spun sincer ca nu am reusit sa slabesc....si poate aveti voi un sfat mai bun mai ales ca sufar de tiroida (glanda)si din cauza asta imi este foarte greu sa slabesc vreau dar nu merge nimik nu pot face sport ca am probleme cu inima din cauza calciului nu pot manca orice ca sunt anemica deja si nu ma mai suport vreau sa slabesc!!!!a si nu amvoie sa iau nici medicamente cum ar fi suplimenti alimentari ca imi afecteaza boala...dati-mi un sfat

ghost_woman_isis

ghost_woman_isis

:) mai bine mai tarziu decat niciodata

20 Ian 2007, 10:51

maine e ziua cea mare ma apuc si eu :P voi cat ati slabit pana acum ?

tzuky

tzuky

me too!!

20 Ian 2007, 02:47

fetelor si eu as dori aceasta dieta!!
cam cate kilograme se dau jos?
imi trimite si mie cineva dieta?
va pup.spor la slabit!!

sorinachivu

sorinachivu

12 kg in 3 saptamani

18 Ian 2007, 09:59

cam asta este rezultatul acestei cure...

alex_t

alex_t

detoxifiere

17 Ian 2007, 15:44

Si eu as incepe tot cu detoxifiere. O zi sau 2 de mancat numai fructe. Aveti alta idee de detoxifiere? Am auzit tipe care au pierdut kg bune numai din asa ceva.

sorinachivu

sorinachivu

superr!!!

16 Ian 2007, 16:36

milli, dieta asta chiar ma face sa simt ca fac ceva pentru corpul meu!!!

mi_ella

mi_ella

spor la dieta!

16 Ian 2007, 06:58

Buna fetelor, de luni eu am inceput dieta, ieri am mancat fructe am considerat ca e bine sa-mi curat putin organismul in prima zi. Astazi am sa mananc carne, adica un piept d pui fiert. La voi cum merge?

mi_ella

mi_ella

Super

11 Ian 2007, 07:08

De luni la treaba! Ma alatur voua, sper sa reusim!