Experienta primei testari a statiei de calcat Philips GC7035 - PerfectCare Viva

by: alice1wonderful
Buna tuturor. Vreau sa va impartasesc o experienta minunata care s-a indeplinit cu ajutorul celor de la BuzzStore si Philips.M-am inscris in campania lor de testare si am fost printre fericitii o suta de castigatori ce au primit pentru testare statia de calcat Philips PerfectCare Viva.A venit intr-un colet imens si in mometul in care l-am desfacut, m-am uitat uimita ce aparat sofisticat am primit. Am fost super incantata, prin urmare am citit instructiunile si am observat ca e foarte usor de folosit.Are extreme de multe beneficii fata de un aparat de calcat obisnuit si anume, are un rezervor de apă de un litru si sapte sute de ml pentru călcare constantă de doua ore fără reumplerea rezervorului, putem aseza talpa fierului pe husa mesei de călcat , întotdeauna în siguranță fara a deteriora masa de calcat sau hainele, sistem de detartrare cu memento pentru detartrare cu led şi avertizare sonoră, jet de abur continuu, de până la o suta douazeci grame pe minut. De asemenea, putem calca vertical hainele asezate pe umerase. Sunt incantata de aceasta statie si vi-o recomand cu toata increderea. Voi ce aparate de calcat folositi? Credeti ca e utila o astfel de statie?

Nu s-a postat nici o replica.