COLEGA DE SERVICIU BISEXUALA!!!

by: rodicutza_sadica
In primul rand, trebuie sa va spun ca nu e o gluma, chiar daca pare incredibil.

Iata cum stau lucrurile:
De doua luni, am un nou loc de munca. Toata viata mea depinde de banii pe care ii castig aici, deoarece sunt din provincie si stau in chirie.
Problema mea este ca, de ceva timp, colega mea de birou, care are 43 de ani si este divortata,ma cheama la ea in birou cand e singura, ma invita in weekend la ea acasa. Cand ramanem singure, atitudinea ei se schimba in mod radical, in sensul ca: imi arata ce lenjerie intima are pe ea, ma intreaba cum ma epilez eu inghinal, mi-a aratat chiar si vibratorul pe care si l-a cumparat.Si peste toate astea, gaseste motive sa ma atinga...intamplator.
Cum ar trebui sa ma comport in asa fel incit sa scap de ea si sa-mi pastrez si locul de munca?

doe

doe

o adevarata provocare

29 Ian 2006, 01:34

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,eu insa iti zic,atunci cand esti la ea acasa si sunteti singure,intreb-o,cei cu comportamentul pe care il are,dar fara sa te ambalezi,fi serioasa (casi cum tu nusti despre cei vorba)dai de inteles ca o asculti,nu ca o compatimezi,dupa raspunsul pe care il vei primi(asta ai sami spui ce raspuns ai primit si apoi vom merge incontinuare)ideea este ca va trebui sai dai de inteles ca vrei sa o ajuti ori sa-si gaseasca un iubuit ori o iubita,tu nu esti bisexuala,daca ea este matura atunci iti va intelege efortul depus.Nui rau in afi lesbianca,pana la urma si ei si ele se satura,si isi dau seama de ce au facut.Si o alta opinie (incazul in care nu vrei sa mai lucrezi acolo)iti iei catrafusele si pleci in cautarea unui loc de munca.e alegerea ta.tinema la curent.te pup

claudiu80is

claudiu80is

Fii stapana pe tine si nu fricoasa

02 Nov 2005, 10:41

In primul rand in astfel de cazuri trebuie folosita SFANTA AMANARE.Adica mereu sa ai altceva de facut mai important cand esti invitata de ea undeva.Cand esti invitata la ea acasa zii ca tre sa iesi cu prietenul,cand esti la servici ia o atitudine de proasta dispozitie si cauta motive sa fii cat mai putin timp in compania ei.Intre timp nu trebuie exclusa si varianta gasirii unui alt loc de munca.
Nu fi naiva si slaba ptr ca asta ii va da mai mult curaj si indrazneala.Si oricat de bun ar fi un loc de munca nu cred ca merita patata personalitatea,credinta,firescul ptr acesta.Onoarea de om nu trebuie patata,pentru ca nu o mai poti cumpara cu nimic.Dumnezeu e mare si te va ajuta daca vei face ceva in acest sens.Fii ferma,hotarata si arata-i ca ai o viata ordonata si poate asa o faci si pe ea sa inteleaga ca greseste.Nu vibratorul e solutia ci un barbat ptr sefa ta care face niste greseli grave...
Sa auzim de bine...

popioana_ro

popioana_ro

vai, vai

29 Oct 2005, 18:44

in cazul asta se pare ca ai o problema. Ma declar depasita de ea :(

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Ba bine k nu!

29 Oct 2005, 17:38

Am uitat sa specific, este directoarea de la serviciul unde lucrez

popioana_ro

popioana_ro

auzi

28 Oct 2005, 09:16

din post nu reiese daca respectiva colega ti-e si sefa. De ce ti-e frica sa iti pierzi jobu? Ca aia ce o sa faca? Sa te parasca la directiune ca nu vrei sa te joci cu vibratorul ei? Tu singura nu poti sa ii dai de inteles prin atitudine ca nu te simti in largul tau si ca te-a confundat cu altcineva?

toamna

toamna

re:colega .......

27 Oct 2005, 16:20

In primul rand o intrebare:Ai un sot sau prieten ceva ? Daca nu, ar trebui sa vorbesti cu unul din colegi despre ceea ce ti se intampla si sa-i explici ca tu trebuie sa apari cu un iubit :). Se poate ca colega ta a inteles exact pe dos ce ai tu de gand sa faci si poate ca vede in tine o hai sa zicem viitoare prietena cu care sa faca sex sau mai stiu eu ce jocuri ii trec ei prin cap. cred ca ar fi trebuit de la bun inceput, cand ai observat asta sa iti spui punctul de vedere. Acum bineinteles ca e putin cam tarziu daca i-ai raspuns in vreun fel avansurilor pe care ea ti le-a facut. Sfatul meu este sa te afisezi cu un coleg sau amic si poate ca vei scapa de aceasta problema. Stiu ca depinzi de servici si de banii pe care ii primesti de aici, dar tu trebuie sa arati ca convingerile tale sexuale sau orientarile pe care le ai nu coincid cu ceea ce vrea aceasta colega. Ea ar trebui sa vada ca tu nu esti intreresata de o relatie cu ea. Trebuie sa ai un prieten sau un coleg care sa vrea sa te ajute si in felul asta ramai si cu un loc de munca si poate te alegi si cu un prieten. Dar toata treaba cred ca ar trebui facuta cu mare grija si sa o faci incet sa inteleaga ca nu esti de acord cu ea. Oricum e destul de greu, pentru ca trebuie sa fii foarte atenta la ceea ce vorbesti cu ea si la ceea ce vei face in continuare.