Ajutati-ma cat mai repede

by: ary88
mai intai simptomele mele
1)intarzierea menstruatiei 2 3 sapt
2)2 teste pozitive..
3)sanii foarte sensibili si durerosi
4)de la 49.7 kg in 3 sapt am acumultat 52.7
5)urinari dese
6)pofte de muraturi
7)gretzuri si arsuri de stomac
8)febra si calduri pe tot corpul noaptea.in special
am 21 de ani si vreau sa stiu daca tot ce am mentionat aici este sarcina...si ce sa fac sa nu il pierd recomandati-mi va rog mult!

ginie_pp

ginie_pp

medic

02 Oct 2017, 17:50

Buna, du-te la un medic cat mai curand si nu mai amana! E clar ca toate simptomele astea au o cauza. Eu ti-l recoamand pe dr.Silviu Istoc care este o persoana exceptionala cu multa experienta in domeniu. Fa-ti cat mai repede o programare la un consult pentru santatea ta, cat si a eventualei sarcini. Ai grija de tine!

ginie_pp

ginie_pp

medic

02 Oct 2017, 17:40

In timpul sarcinii, orice lucru care pare anormal nu trebuie lasat sa treaca de la sine. Este necesar un control cat mai curand. Si eu sunt insarcinata si orice nelamurire si aspect anormal il discut cu medicul meu, dr. Silviu Istoc si imi explica fix pe intelesul meu ce se intampla si de ce, fiind un medic extrem de bun. Ar trebui sa faca si ea la fel. Multa sanatate si sarcina usoara!

tashulina

tashulina

Hmm

23 Mar 2009, 13:27

Spui ca nu vrei sa il pierzi, daca este vb de un bebe...atunci de ce continui sa te intrebi si nu te duci la doctor???

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!