buna

by: gabitza
eu una incerc sa fac exercitiile acasa profesorul meu e ceea ce vad pe forum pt ca timp de sala nu prea am si cateva minute libere pe care le mai am din cand in cand le folosesc la maxim.Are ceva daca fac exercitiile singura?

gabitza

gabitza

buna

05 Mar 2006, 22:09

asa e ai dreptate de obicei sunt un om activ.iti multumesc pt sfaturi.

gabitza

gabitza

comentariu

02 Mar 2006, 14:37

da asa e dar eu una ma simnt bine in pielea mea numai ca intotdeauna exista loc de mai bine,as vrea sa merg la sala dar nu stiu unde anume exista o sala tae bo in orasul meu si nu stiu cum o sa-mi fac timp ca am un program f incarcat.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.