''Azi cu ce ma mai imbrac''????????;)) problema noastra de zi cu zi a fetelor ..;))

by: brit
hei...ce faceti? haideti sa vbm despre haine...eu oricat de multe hainute as avea tot nu m-as satura..vreau din ce in ce mai mult..tot ce e nou trebuie absolut sa fie si in garderoba mea ..:X:X:X ce firma de haine preferati care sa fie si frumoase si accesibile pentru buzunarul nostru de studente??..;)) visul meu e sa devin designer vestimentar sa imi creez eu propriile hainute ce super ar fi..k nu ma multumesc intotdeauna cu ce gasesc prin magazine.;))...pupici ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE

soniadiva

soniadiva

:)

07 Ian 2009, 10:09

"thanks":)

soniadiva

soniadiva

i'm a shopaholic

05 Ian 2009, 14:10

hello brit!ma bucur mult ca te-am gasit!si eu la fel nu ma mai satur de alergat prin magazine si de umplut garderoba.Poti sa vezi pe blogul meu tinute zilnice propuse de mine www.ceimbracazi.ro .pupici

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.