Ce accesorii v-au furat ochii in sezonul de iarna?

by: 
Imi plac fularele impletite si mai ales cele care au si ceva blanita prin ele, Am reusit sa imi cumpar un fular de la Jacob, se numeste infinity Scarf, dar uite ca m-am uitat pe site-ul lor si am vazut ca aveau Jeweled Scarf care mi-ar fi placut mai mult sau cable-knit faux-fur infinity , dar nu le-am putut gasi in magazin in reducere … eh, next black Friday poate am mai mult noroc

andreeaifrim1995

andreeaifrim1995

Cizme cu blanita

23 Oct 2013, 13:54

Mie mi-au cazut cu tronc niste cizmulite UGG decorate cu blanita, sper sa le cumpar in toamna asta :) http://123australia.ro/angel-luxe/nordic-angel-australia-negru-nordic-angel-australia-negru

sunshine84

sunshine84

accesorii pentru sezonul de iarna

28 Nov 2012, 11:17

pe mine ma atrag foarte mult dresurile crosetate:)

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.