Creatii vestimentare romanesti

by: alexandra.coroi
Buna,sunt interesata de creatii vestimentare romanesti, daca se poate articole unicate. Am gasit de curand un site, welovecouture, in care am gasit o serie de produse unicate, create de designeri romani. A mai gasit cineva acest site? Ati dat comanda? sunt ok produsele? am mai citit despre acest site diverse articole si pare destul de interesant.
Mi-ar fi de ajutor o opinie.
Multumesc

eleon

eleon

100% romanesti

10 Apr 2014, 13:29

Brans autohton 100% romanesc missgrey.ro , modele in functie de sezon :) mie imi plac f mult ptr ca sunt adepta rochitelorrr

ioana792

ioana792

Incearcă cu încredere şi se pot şi returna!

14 Aug 2012, 02:09

Ceau.
Poţi să încerci şi aici, eu am returnat şi dacă suni vorbeşti direct cu proprietara site-ului care este foarte înţelegătoare şi foarte ok. www.myfashionizer.ro

lilly_buterfly

lilly_buterfly

buna

28 Mai 2012, 10:26

din pacate nu stiu ce sa zic referitor la problema ta, eu am optat intotdeauna sa cumpar produsele direct din magazine, cu site-urile pentru comenzi mi se pare ceva mai complicat..

alexandra.coroi

alexandra.coroi

site individual designer

25 Mai 2012, 16:55

am cautat si pe siteurile care le au designerii, dar de exemplu la arina varga daca comand direct de la ea nu pot sa returnez.

am pierdu cam o ora sa compar, mi se pare ciudat si ca de exemplu gentile pe welovecouture sunt mai ieftine decat pe site la designer. asta de exemplu http://www.welovecouture.ro/giuka-by-nicolaescu-georgiana/genti/genti-de-mana/geanta-office e mai ieftina decat pe site la designer: http://www.giuka.ro/genti-de-zi-pentru-femei/135-geanta-de-umar-3912-negru.html

si sa fiu sincera, ma tenteaza si faptul ca pot sa fac retr in caz ca nu-mi place ceva si transport gratuit. chiar vreau sa aflu vreo parere, ca nu cumva sa fie o smecherie cu comenzile...

wonderland

wonderland

buna

25 Mai 2012, 16:11

din pacate este prima oara cand aud de acel site, nu stiu ce sa zic despre el....de ce nu cauti pe net designeri vestimentari, sunt atatia, banuiesc ca au si magazine de unde le poti cumpara creatiile....