ANEMIA

by: andreeagcristea
Am avut anemie si, indiferent ce fel de fier luam, nu se asimila la nivelul la care aveam nevoie. Apoi mi-a fost recomandata, de catre medicul homeopat, tinctura de urzica si de catre o prietena, catina cu miere (din care luam mai mult de o lingurita pe zi - 2 poate chiar si trei uneori). Mi-am facut de curand analizele de sange si rezultatul fierului era bun (la jumatatea dintre limite).

vnaturiste

vnaturiste

pentru anemie

09 Nov 2011, 19:51

o cura de vitamine foarte buna este siropul noni, este foarte recomandata pentru cei cu absortie foarte buna unde imunitatea este foarte scazuta, mai multe detalii gasesti pe vitamine-naturiste.com/61_Noni-sirop.htm

ioaseulean

ioaseulean

Foarte periculos

02 Nov 2011, 01:08

De ce nu mergi la un doctor bun? Si eu am avut anemie si am luat fier cu vitamina C.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.