cum ne ingrasam?

by: cioco_bocco
toata lumea se intreaba si face orice sa gaseasca o metoda buna de skabit?da fratiilor la slabe nu v ati gandit?daca ati gasit pe colo pe undeva ceva in legatura cu ingrasatul si care sa dea roade v as fi multumitoare!!

michelle_caro

michelle_caro

cateva kilograme in plus

07 Mai 2007, 21:43

te rog mult, spune-mi si mie ce inaltime ai si ce greutate ai, este foarte important pentru a putea discuta despre acest lucru.

Sunt instructor de fitness, cred ca te pot ajuta , ceva nutritie si functie de metabolismul tau, cred ca putem identifica impreuna un program care sa dea rezultate.

Ai nevoie in primul rand de proteine si carbohidrati, vitamine si minerale.

Dar trebuie sa stiu , sa identific si ce tip somatic esti.

katy87

katy87

ioana!!!!!!!!

23 Apr 2007, 15:00

ioana te rog sa imi dai si mie retetele acelea despre care spui tu.

ioana_v

ioana_v

....

16 Mar 2007, 04:30

iar pastele au acelasi rol...incearca sa mananci paste gatite cum vrei tu..dar cat mai des...si daca mai pui si paine pe deasupra...nu exista sa nu te ingrasi...iti garantez...dar trebuie sa mananci...se prea poate ca si sportul iti da pofta de mancare...depinde de caz...la mine, nupot manca aproape nimika dupa sport...decat fructe, lichide samd...so best of luck!

ioana_v

ioana_v

hey

16 Mar 2007, 04:28

daca vezi ca iti merge cu banane, incearca sa mananci cat mai multe..like, 2-3 pe zi si mai ales dupa ora 7-8 seara...ai incercat cu cartofi mai multi, nu ma refeream neaparat la pai, sunt cartofi naturi, la cuptor vreo 2-3 feluri stiu daca te intereseaza te pot ajuta cu niste retete cat mai sanatoase...nu pot promite ca isi vor face neaparat efectul de ingrasare dar vei manca sigur sanatos...eu asa incerc sa slabesc...isn't this funny???....chiar daca mananc de toate dar in primul rand mananc sanatos

katy87

katy87

???

15 Mar 2007, 21:12

eu de cand ma stiu sunt slaba,si dak reusesc sa ma ingraqs cu 1-2kg,trebuie sa se intample ceva cu mine si sa slabesc.offff,sincer m-am saturat,vreau si eu sa fiu mai grasuta.:(((((((((

lozan

lozan

cum sa te ingrasi

15 Mar 2007, 16:17

Este culmea cuilmilor toata lumea vrea retete de slabire si unii vor sa se ingrase.Cred ca trebuie sa mergi la un dr.Endocrinolog se pare ca ai probleme cu dereglarea metabolismului.El stie exact dupa niste analize ce trebuie sa faci.Multa Bafta.

cioco_bocco

cioco_bocco

ioana_v ai dreptate

13 Mar 2007, 20:08

mda incerc sa ma ingars de ecva timp numa vitaminele ma ajuta dar m am saturat de medicamente,,,am apelat si la babane cum spui tu si se pare ca sunt simgurele care cam dau roade...altceva?uni ziceau ca daca faci sport iti creste si pofta de mancare si e prielnic pt ingrasat...vreau totusi sa mananc sanatosi nu grasimi si altele...;(

ioana_v

ioana_v

:-D

12 Mar 2007, 17:54

asta e culmea!
paine, paine, paine si deasupra si niste paste..cartofi si iar cartofi...la fructe banane, banane...mananca si tu ca o sparta....nu fa miscare deloc....si vb peste cateva saptamani!..:-D