Barbatii la cratita!

by: pisi
Mi-ar placea ca macar pentu o zi sa facem schimb de roluri cu barbatii si sa-i punem sa stea la cratita,la infasat copiii,la spalat vasele,calcat rufe etc,iar noi sa asteptam sa fim servite si sa ne scarpianm pe burta! :D
Uitasem: i-as pune pe barbati sa tina diete,sa faca sport pana simt ca raman fara vlaga si totusi acul cantarului sa nu se miste,sa suporte sindromul premenstrual si durerile de la menstra,i-as pune sa mearga pe tocuri,sa poarte sutien,sa se epileze,sa se penseze,sa se uite la un cubulet de ciocolata si totusi sa reziste tentatiei de a nu-l manca etc. :D
Las' sa vada si ei,macar pentru o zi,ce inseamna sa fii femeie! :D

joelia21

joelia21

hm...

11 Aug 2007, 20:25

asta cred ca fiecare femeie ar dori si eu m-am gandit la asta inainte ,ar fi bine macar o zi fiecare din ei sa vada cat e de greu sa fi femeie,de lucrat la birou si noi suntem bune sau sa reparam(asta poate face oricine),dar ei cred ca nu vor rezista si o zi e putin ptr ca ziua trece repede,mi-as dori asa cam o luna sa simta ceea ce simtim noi....

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.