cazinou

by: alexandras
ati jucat vreodata la cazinou?

japonialove

japonialove

o singura data

15 Iul 2011, 10:19

si am pierdut banii...si de atunci nu m-am mai dus

f rar

26 Apr 2011, 22:46

Cateodata hotelurile au oferte promotionale si in pretul biletului intra si bani de cazinou, am beneficiat de asa oferta o data, am mers si am jucat la roata norocului cativa dolari ... care s-au facut cateva sute :)) ... cei care jucau la masa, care se pare ca jucau frecvent pe acolo , cand au vazut ca eu ghicesc numerele castigatoare au inceput sa tipe si pariau pe aceleasi numere ca si mine :)) au fost cu totii dezamagiti cand dupa vreo 10-15 minute am zis ca nu mai joc :)) au urlat ca nebunii si ne-au aplaudat, pe mine si pe sotul meu, pana spre iesire unde am mers sa incasam banii ... :)) a fost foarte distractiv ... dar nu cred ca vom mai merge curand, desi am castigat, nu cred ca mi se va intampla asta de fiecare data si sincer nu am nici un chef sa pierd bani la cazinou. Ca o paranteza, in Canada majoritatea jucatorilor sunt ( nu o sa va vina sa credeti!!! ) ... pensionari, da, da! pensionari, stau cu totii la automatele cu cate 5-10 centi si joaca non stop :))

eva31

eva31

Nu, si nici nu vreau.

10 Apr 2011, 02:42

Cred ca aceste cazinouri sunt infiintate doar pentru a lua banii fraierilor care nu stiu pe ce altceva sa ii cheltuiasca. Distractii exista si in alte parti.