Ce este sexy pentru voi

by: ariadna
Cand spuneti ca un anumit barbat este sexy? Este ceva legat de stilul vestimentar, de corpul lui, de maini , de ce spune, cat de gentelman este, de atitudinea masculina pe care o adopota?

AStept pareri...

mi_re_la18

mi_re_la18

ridicat din spranceana

04 Ian 2007, 01:11

-eu nu ma uit la fund..nu mi se pare atat de relevant..pt fizic..ma uit la dinti(ca oriucm ii vad..orice ai face:)si maini...

ramone_ro

ramone_ro

suna a metrosexual :)

16 Dec 2006, 10:13

Mie ,mi se par foarte ,foarte sexy ,buzele unui barbat. Nu ma refer la cele in "buza de peste" ,ci la mai toate buzele ,fara un tip anume. Daca nu imi plac nu pot spune exact de ce ,iar daca imi plac...iarasi nu pot da explicatii concrete. Parerea mea este ca sex-appealul unui barbat ,pentru o femeie, vine pe de-antregul ,nu ca la barbati ,pe..portiuni. Am observat asta la prietenii si colegii mei...Se uitau lung dupa o femeie urata ,dar care avea sanii imensi ,sau fundul bombat sau...nu stiu mai ce. Eu nu asi putea, pentru mine ,e nevoie de un intreg ,care sa imi inspire senzualitate...

pisi

pisi

Lasand in pace posteriorul domnilor,

15 Dec 2006, 18:57

personal ma atrage un barbat prin inteligenta,maniere,originalitate,tandrete,romantism,cultura,seriozitate si nu teribilisme sau pustisme,sa fie un tip aranjat,cochet si elegant,sa stie sa danseze si nu in ultimul rand sa aiba simtul umorului.

Nu-mi plac deloc tipii cu atitudine sfidatoare si gen macho sau cei care nu pun pret pe tinuta lor sau pe igiena.

pisi

pisi

Funduletul barbatilor

15 Dec 2006, 18:52

Recunosc ca si eu ma uit dupa fundurile barbatilor.
De ce mi se par apetisante?
Pentru ca sunt cu mult mai frumoase decat ale femeilor,in general,barbatii au fundul bombat si rotund,si mai ales tare la mangaiat,atat de tare,incat ai impresia ca ti-ai dat mainile cu superglue de nu mai poti sa ti le dezlipesti de pe posteriorul masculului.

Posteriorul masculului,in conceptia mea,inspira senzualitate,erotism,n-as putea fi niciodata cu un barbat cu un fund tesit sau plat,mie imi place sa stiu ca am pe ce pune mana. :P

cristi

cristi

am si eu o intrebare!

15 Dec 2006, 18:42

Da....ce aveti voi mai cu fundul oamenilor???!! Da ,foarte des ,am auzit ca apreciere fizica...."WOWWWW ce funduletz sexy are!!!!"....??!!!!?????!!!! Ma uit si nu pricep! In fond, stiu si eu sa privesc un barbat, din perspectiva concurentei...dar chiar asa! Ce e cu fundul?!! nu imi dau seama ,cum naiba e asa de sexy! :P

ariadna

ariadna

Ce este sexy pentru mine

15 Dec 2006, 18:27

Puteti afla de pe blogul meu - http://sexfiles.blog.ele.ro/All/Ce+este+sexy+pentru+mine%2C+ce+este+sexy+pentru+voi.html