Ce parere aveti de saloanele de masaj erotic?In ce consta masajul erotic?

by: andrada82
Am si eu o curiozitate...Am auzit destul de des de saloane de masaj erotic,ba mai nou ,zilele trecute am primit pe strada o carte de vizita a unui salon erotic pentru doamne.Adica,masaj erotic facut de barbati dezbracati doamnelor,cu finalizare.In ce consta aceasta finalizare?Cum se face finalizarea la femei?In aceasta sedinta de masaj se inculde si o partida de sex cu respectivul?Maseurul respectiv e obligat sa ajunga la finalizare cu respectiva sau e la alegerea lui?

relaxabody

relaxabody

Masaj erotic/relaxare

16 Nov 2016, 22:13

Efectuez masaj de relaxare/erotic la Studioul meu de Masaj sau la locatia clientei.

Pentru mai multe detalii 2relaxabody@gmail.com

Ofer si cer discretie si seriozitate.

stil.masaj

stil.masaj

Realizez masaj profesional

03 Nov 2016, 14:13

Barbat prezentabil, stilat, efectuez masaj profesional terapeutic la domiciliul clientelor. Ce puteti obtine prin serviciile mele:

- relaxare si intretinere a muschilor si tonusului
- destresare, dinamizare si vitalizare
- efect anticelulitic
- echilibrare a energiilor erotice in tot corpul
- rafinament si senzualitate elevata

Masaj antitrauma, special pentru femeile care au trecut prin despartiri dureroase. Din experienta toate femeile au nevoie de acest gen de masaj.

Primul masaj este la 50% din pret!!!

Ofer si solicit seriozitate maxima, ma deplasez oriunde in Bucuresti mai putin zonele cu probleme ca ferentari etc.

Email de contact stil.masaj@gmail.com

cupidon

cupidon

super masaj erotic

04 Ian 2016, 20:26

masaj erotic tantric pentru femei deschise si dezinhibate. Masajul sanilor si al punctului G pana la orgasme totale. Atmosfera romantica, delicatete si tandrete, rafinament si grija pentru trupul tau, tel

cupidon

cupidon

cartea de vizita ai primito de la mine, suna-ma

04 Ian 2016, 20:24

masaj erotic tantric pentru femei deschise si dezinhibate. Masajul sanilor si al punctului G pana la orgasme totale. Atmosfera romantica, delicatete si tandrete, rafinament si grija pentru trupul tau, tel

andy35x

andy35x

MASAJ PENTRU FEMEI,LADVS,PERSONALIZAT DUPA DORINTE

16 Iun 2015, 13:12

Ofer masaj de relaxare pentru femei, la dvs, personalizat dupa dorinte, Andy, 180/80/36, 0732.752.005, andy35x@yahoo.com

Ai nevoie de relaxare mentala si musculara intr-o companie discreta, agreabila si de bun simt ? Suna sau trimite mesaj.

Barbat, Andy, 180/80/36, 0732.752.005, andy35x@yahoo.com, azi 10-100 ron / sedinta.

https://www.youtube.com/watch?v=y-pnk0k-LWY

andy35x@yahoo.com

mariostrafoloaga

mariostrafoloaga

saloane de masaj

12 Mai 2015, 14:14

Exista multe saloane de masaj erotic foarte discrete, care isi ofera serviciile in niste conditii impecabile. De obicei, acesta sunt destinate barbatilor, iar fetele sunt profesioniste. Gasiti mai multe idei aici: http://masajerotic.club/

eva31

eva31

Nu sunt de acord

10 Apr 2011, 02:55

In primul rand, nu am fost si nici nu cred ca ma voi duce vreodata la asa ceva. In al doilea rand, astfel de saloane sunt niste locuri de prostitutie ascunsa. Adica ``finalizarea`` la saloanele pentru femei inseamna sex cu cel pe care il platesti pentru un asa zis ``masaj``. In al treilea rand, nu stii ce dobitoci sunt acolo si ce boli grave pot sa aiba ei: HIV, hepatita, sifilis, chiar si BTS-uri ``tratabile``, dar care la femei ar putea da sterilitate. Deci, abtine-te si gaseste-ti o relatie normala.

chipi

chipi

Fii tu insati!

09 Iun 2008, 12:57

De ce nu incerci acest masaj cu prietenul tau? Impartasindu-va placerea si coagulnad relatia dintre voi. Nu aveti nevoie decat de putina imaginatie si de bunavointa, apoi lucrurile vor veni de la sine si veti ajunge al o armonie sexuala de invidiat. Apoi, vei privi in urma cu dezinteres toate celelalte provocari si iti vei putea struni armasarul sa te urmeze si sa iti manance din palma. Ca sa nu mai vorbim de eliminarea riscului de a avea ulterior mai multe neplaceri decat amintiri placute. Nu cred ca nu i-ar surade partenerului tau sa aibe ocazia de a-ti arata cat de departe il poate duce imaginatia in materie de erotism, imaginatie de care, in treacat fie spus, barbatii nu duc lipsa. Trebuie doar sa il incurajezi si sa ii raspunzi cu aceiasi masura. Succes!

girl4fun

girl4fun

Satisfacerea curiozitatii tale :D

09 Iun 2008, 00:17

Uite ...eu am fost de vreo doua ori la masaj erotic pt femei(logic ca doar sunt femeie :)) ).
Ambele dati am fost la acelsai salon(www.totalrelax.ro). Sunt niste tipi super care te fac sa te simti in al noualea cer. Sexul este interzis aici, dar finalizarea se face prinn masaj...adica iti maseaza super delicat zona intima ...sau daca vrei sa folosesti "jucarioara" erotica. Maseurul nu este obligat sa ajunga si el la finaliazre cu tine.
Te sfatuiesc sa mergi ...e super ...o sa te simti speciala, o sa fii sarutata peste tot. ;)