Ce parerea aveti despre hi5?

by: cristine
Aveti profile pe hi5?

simina13

simina13

help:D...

20 Oct 2008, 10:04

am si eu o problema cu hi5-ul:D... am un profil de ceva timp si am schimbat adresa d e-mail. de atunci nu m-am mai putut loga. mi se spune ca nu exista nimeni inregistrat cu acea adresa de e-mail. am incercat sa fac alt cont adresa respectiva si a mers. insa eu vreau sa-mi recuperez contul vechi. ma poate ajuta cineva?... va rog frumos...si va multumesc anticipat:D...

joelia21

joelia21

am

01 Iun 2007, 21:05

si eu am ,tot asa cineva mi-a dat invitatie si am intrat din curiozitate mda...la fel am vrut sa vad ce poze si-au mai pus prietenii mei

pisi

pisi

Eden

07 Mai 2007, 13:13

Ai binecuvantarea mea,Eden! :D

eden

eden

Pt. Pisi

06 Mai 2007, 10:24

Uite,o intreb si pe Ariana! Multumita? ;)

cesiana

cesiana

hi5

05 Mai 2007, 10:55

Am cont pe hi5 si-i ma impac bine cu programul. singura mea dezamagire e ca unele persoane folosesc acest program ca pe o agentie matrimoniala expunand poze cu ele cat mai dezbracate si cat mai deochiate.
Nu vreau sa supar pe nimeni eu mi-am spus parerea.

ralucutza15

ralucutza15

fetelor!!!

04 Mai 2007, 22:26

mai uşor cu răutaţile.... de asta e forum sa-şi spună fiecare parerea şi să se comenteze la subiect nu la replicile altora...în fine...chestiile astea gen hi5, ringo, facebox devenit mai nou netlog sunt sâcâitoare in sensul că dacă are un prieten din lista ta îţi va trimite automat mesaj şi tie să te inscrii şi tu.
eu am conturi pe fiecare dintre cele enumerate mai sus din simplu motiv ca ori am dat accept pt a scăpa de mesajele insistente ori chiar am vrut dintr-o curiozitate nestăpânita să văd ce poze au mai postat prientenii/colegii mei

pisi

pisi

Raspuns pt Eden

03 Mai 2007, 21:32

Prefer sa folosesc messengerul de pe Yahoo,pt ca-l folosesc de mult timp si n-am avut niciodata mari probleme cu el si este simplu de folosit.
Cont pe hi5 mi-am facut deoarece o prietena mi-a trimis invitatie prin mail,dar nu ma impac deloc cu el.
Multumita de raspunsuri?

Sugestie pt tine,Eden:
de ce n-o intrebi si pe Ariana de ce n-o intereseaza hi5,ca doar si ea a scris ca nu-i place hi5,sau doar utilizatoarea Pisi de pe ele.ro e buna de luat la rost in legatura cu parerile ei?

eden

eden

Pt. Pisi

03 Mai 2007, 20:34

Am si eu o curiozitate:"am",dar "nu-i pentru mine","nu ma reprezinta"...
Nu vad logica!...poate imi explici tu(?!)

pisi

pisi

Am

02 Mai 2007, 17:41

Am,dar nu folosesc,nu-i pt mine,prefer altceva.