Cel mai enervant lucru la o femeie

by: ignoredesign
Care credeti ca este cel mai enervant lucru la o femeie?

my_shoes93

my_shoes93

...

10 Iul 2008, 13:35

BARFA SI BAUTURA !

iliescuamalia

iliescuamalia

re

30 Mar 2007, 15:28

ca barbatii sunt perfecti rau ........ lol ...

pisi

pisi

hai nu mai spune?

15 Ian 2007, 14:04

de parca voi barbatii ati fi mai cu mot...

sau barbatii sunt perfecti?

ignoredesign

ignoredesign

pre multe uscaciuni in padurea voastra

15 Ian 2007, 12:59

Sin gura problema pe care o vad, in cazul femeilor, este ca s-a format o cutuma, privind personalitatea voastra si felul vostru de a fi, adica foarte multe femei sunt inselatoare si isi vad numai de interesul lor propriu...de asta cand ne gandim la o femeie, luam mai intai termenul general si dupa aia cel particular sau subiectiv ( Stiti voi vorba lui Napoleon)

ignoredesign

ignoredesign

pre multe uscaciuni in padurea voastra

15 Ian 2007, 12:57

Sin gura problema pe care o vad, in cazul femeilor, este ca s-a format o cutuma, privind personalitatea voastra si felul vostru de a fi, adica foarte multe femei sunt inselatoare si isi vad numai de interesul lor propriu...de asta cand ne gandim la o femeie, luam mai intai termenul general si dupa aia cel particular sau subiectiv ( Stiti voi vorba lui Napoleon)

Nu bag toate femeile in aceiasi oala

24 Oct 2006, 17:49

Mai,dar sunt unele femei de toata prastia....zici ca ele au gaurit macaroana.Cel mai mare defect al unora este ca..ele se cred centrul universului,cand de fapt...nu sunt valoreaza nici cat o groapa din asfalt.

iliescuamalia

iliescuamalia

re

27 Sep 2006, 19:03

interesante replici pana acum, dar va dau dreptate fetelor. unele dintre reprezentantele sexului "tare" (femeia), dupa parerea mea, ne fac de ras pe toate. stiti ce ma mai enerveaza pe mine la femei? mahalageala in public, cand e de fata multa lume, ca sa vada cum se dau ele in stamba. yuck. rusinos, mai ales pt. o femeie
parerea mea

pisi

pisi

Completare

22 Sep 2006, 10:54

Colectivitate= cercul de colegi,sefi din cadrul unei firme

pisi

pisi

Sunt mai multe chestii

22 Sep 2006, 10:52

care ma enerveaza, in general, la femei.
Nu-mi place cand sunt barfitoare,invidioase,cicalitoare,despica firul in patru pt orice nimic,cand iti rastalmacesc orice spusa, ca-si fura iubitii/sotii una alteia, ca nu au curajul sa spuna cinstit colegei de birou,spre exemplu, ca arata ca vai de ea ,imbracata ca un papagal ( adica viu colorat), ma mai enerveaza ca unele folosesc tone de machiaj si nu-si dau seama de efectul de masca pe care il transmit in exterior, ma deranjeaza fatarnicia unora,mi se par ridicole cand se imbraca mult prea sexy si nu realizeaza acest lucru ca arata precum o pipita de pe strada, si poate ca mai sunt,dar nu-mi vin mie in minte.
Ah da,uitasem de cele carora nu le pasa cand se afla intr-o colectivate decat de ele insele, in sensul ca : nu-si spala cestile de cafea, varsa zaharul in mijlocul incaperii si acolo zace, isi arunca tampoanele de la distanta in cosul de gunoi si unele rateaza tinta, uita sa ridice colacul de la wc sau se urca cu picioarele si isi fac nevoile pe colac, pe langa wc etc,eventual folosesc prosoapele de la toaleta firmei ca sa-si stearga machiajul sau pantofii !!!!

Exista,desigur,si femei care sunt civilizate si educate, dar sunt mai degraba o specie pe cale de disparitie.
Cine e cinstit si corect , va recunoaste ca a intalnit una sau mai multe din situatiile descrise de mai sus !