Cum cucerim barbatii

by: dan_elena2002
Salut fetelor!
Deci cum ii cuceriti?
aveti metode implacabile?

amiri

amiri

simplu

17 Feb 2007, 16:49

Daca aceasta lupta pentru cucerire intrece limitele unui nivel normal, care duce spre obsesie de a obtine, rezultatele pe termen lung nu vor fi cele dorite. Cand dorinta de a iubi pe cineva, degenereaza in obsesia de a-l poseda pe acel cineva...sunt mari sanse ca sa-ti reuseasca, dar sa sfarseasca dezastruos mai incolo.
Exista o tendinta de a cuceri prin a aparea cat mai senzuala si etc. Aceasta metoda este cea mai buna ... pentru el. O va accepta si dupa ce sa va casatori cu tine ... de la altele.

Mult succes.

ana68

ana68

Da Ella draga

16 Feb 2007, 11:57

si mergi mai departe...Daca ai trei bilute,vorba baietilor....poti sa nici sa nu bocesti deloc...
Din toata trebsoara asta pe mine ma scoate din sarite ca,dupa ce ca acorzi incredere deplina,pui sufletelul la vedere si ti-o iei apoi gospodareste in freza,urmeaza chapter II,cand cel care te-a tradat te barfeste si rade pe seama sufletului afisat de el cu nonsalanta in public....Na asta ma doare pe mine!...de fapt ma infurie cumplit.

gynna

gynna

:D

16 Feb 2007, 11:49

url=http://www.spymac.com/details?1803957]my treasure chest[/url]

ana68

ana68

Ella...

14 Feb 2007, 11:55

si asta e:o iei in freza!

dan_elena2002

dan_elena2002

Re:Ella

12 Feb 2007, 09:54

Si atunci cum ramine cu iubirea pura cind iti pui sufletul in palma?
Cea care te face sa te innalti in alte sfere?
Sa fiti iubite fetelor!

ancabarbos

ancabarbos

Un mic ajutor :))

09 Feb 2007, 12:46

Majoritatea barbatilor sunt atrasi de femeile frumoase, dar pana la urma raman cu cele deschise si pe care se pot baza in caz de nevoie. Deci, pentru a atrage un barbat trebuie sa te cunosti bine, sa pui in valoare ceea ce ai (nu prin exagerari), sa ai simtul umorului si, nu in ultimul rand, sa nu le spui minciuni.

saga

saga

....

08 Feb 2007, 14:47

Cred ca nu exista o singura metoda care sa functioneze la toate.Sotul meu spune ca la atras anainte de toate zambetul meu,iar mai apoi felul meu de a fi, am fost si raman originala si nonconformista.