cum sa slabesc?

by: tavutzza
Am incercat mai multe diete,am slabit,dar dupa ce termin cu ele,kg se pun la loc!am 59kg,si as dori sa ajung macar la 50!va rog sa-mi dati vreo idee,am auzit de dieta ruseasca,mi-o zice-ti si mie,pls!as prefra sa nu am de luat medicamente pt slabit...pt ca am auzit ca ingrasa pe urma!

elalitta

elalitta

mi se pare o tampenie fructul ala :)))

24 Iun 2008, 18:19

pffff, trebuie sa fim idioti sa credem povestea cu fructul ala!!! in fine! eu personal , slabesc facand sedinte de electrostimulare :)incearca si tu!

tavutzza

tavutzza

;-)

07 Iun 2008, 10:36

va multumesc de sfaturi!

simo-ralu

simo-ralu

INCEARCA

06 Iun 2008, 23:41

EVITA SA MANANCI CU GRASIMI,MANANCA MULTE FRUCTE LEGUME SI IAURTURI CU FOARTE PUTINE GRASIMI SI SA BEI FOARTE MULTA APA .EU AM SLABIT ASA 12KG.CRED CA MEDICAMENTELE PT SLABIT DEREGLEAZA ORGANISMUL.

pirshul_mic

pirshul_mic

cum sa slabesti

06 Iun 2008, 15:14

cred ca cel mai potrivit ar fi sa te apuci de alergat. am slabit 10 kg facand jogging in herastrau timp de 2 luni, zi de zi, cca 30- 40 min. fara dieta speciala si fara medicamente. daca esti cu adevarat motivata vei reusi. Multa bafta si sa ne auzim cand ai ajuns la 50 kg.

disney

disney

miscare

05 Iun 2008, 23:53

CEA MAI BUNA METODA DE A SLABI,CHIAR DE E CEA MAI GREA,CONSTA IN SPORT.E DE AJUNS UN REGIM ECHILIBRAT SI CEL PUTI 30 DE MINUTE DE PLIMBARE,ZILNIC.VORBESC ATAT IN CUNOSTIINTA DE CAUZA,LUCREZ IN SANATATE, CAT SI DIN PUNCT DE VEDERE PERSONAL.AM FACUT SI EU PROSTIA DE A LUA O ASA NUMITA ''CAPSULA PT SLABIT'',SI NU DORESC LA NIMENI SA TREACA PRIN CE AM TRECUT EU.REZULTATELE AU VENIT REPEDE,E ADEVARAT,AM DAT 5 KG IN 12 ZILE,DAR SUNT FOARTE TOXICE.DEGEABA SE SPUNE CA SUNT NATURALE,FALS.AU,DIN PACATE, EFECTUL AMFETAMINELOR,CARE E UN DROG IN FORMA USOARA.ITI DAU INSOMNII,NELINISTE,INTOXICATII HEPATICE,CALCULI RENALI ETC,ETC.ITI RECOMAND,CU SINCERITATE,PLIMBARIILE,MESELE ECHILIBRATE SI CAT MAI MULTE LICHIDE[APA PLATA,CEAIURI].