despre staruri

by: lalka
buna fetelor)va place sa barfiti despre staruri?daca da atunci bine a-ti venit!!!

space_flo_ho

space_flo_ho

Brad Pitt

12 Dec 2006, 21:41

Urmaream recent un top facut de utilizatorii IMDB ,care este cel mai mare site international de filme...cu comentarii, forum...etc. Pitt ,avea 12 filme in top 100 ,iar primul situat cel mai tare era pe 10 ,"Fight Club"....Cititnd si recenzii ,mi-am dat seama ,ca desi este frumos ,omul pare a fi mult mai apreciat ca...ACTOR. deci..nu numai mie imi place :)

lalka

lalka

ati auzit

12 Nov 2006, 22:43

ati auzit de ea ca a condus odata beata?saraca a fost si ea la disco acuma nu putea sa mearga si sa nu bea si ea alcool ca doara nu mergi la chef fara sa nu bei.acuma fata face ce vrea,nu?..)

khristy_k

khristy_k

paris hilton..

12 Nov 2006, 14:00

hmm..nu prea imi place..am mai auzit cate ceva despre ea..
iar despre faptul ca s-a apucat de cantat nu stiu ce sa zic. mie nu mi se pare ca are cine stie ce voce..are bani si poate sa faca ce vrea, chiar sa cante sau sa fie actrita..

lalka

lalka

da

11 Nov 2006, 19:19

fac o pereche bunicica in filme au cam jucat impreuna in mai multe filme poate sunt impreuna si in realitate)

pisi
fain de tine eu acuma incerc sa-mi incalcesc un pic limba in gura cu germana

dar de paris hilton va place?

pisi

pisi

Da,Lalka,

10 Nov 2006, 21:38

vorbesc germana. :)

khristy_k

khristy_k

hmmm..:)

10 Nov 2006, 19:39

preferatul meu ramane Keanu Reeves :) imi place cum arata ca barbat.
face pereche buna cu Sandra Bullock in filme, mi-au placut si in Cursa infernala parca dar si in The house lake..

lalka

lalka

pisi

10 Nov 2006, 18:06

da??pai eu n-am stiut ca asa se zice la idiot eu stiam alt cuvant dar mersi acuma stiu apropo..tu stii germana?

sweetiee22

sweetiee22

scarlett...

10 Nov 2006, 16:22

Mie imi place Scarlett Johansson...mi se pare foarte frumoasa si naturala.In plus, a dovedit ca nu trebuie sa fii subponderala ca sa arati bine.

pisi

pisi

Lalka,tine-te bine,

10 Nov 2006, 14:51

"depp"in germana inseamna prost,idiot. :D

lalka

lalka

pisi

10 Nov 2006, 14:47

inseamna ca am inteles eu gresit si apropo.. eu sunt stabilita in germania,stiu ceva germana nu chiar perfect dar habar n-am ce inseamna *deep* tu stii ce inseamna?

pisi

pisi

:)

10 Nov 2006, 14:12

Katy,si mie imi place de Rachel Bilson,si cum se imbraca si felul ei de a fi,dar esti sigura ca te refereai la catelusul ei cand ai spus ca e frumos?
Din cate stiu,catelul lui Rachel e un maidanez tarcat cam...uratel. Sau tu te refereai la catelusul Mischei Barton,care e intr-adevar dulcic ? :)

Lalka,rochia aceea n-a fost purtata de Reese de doua ori,ci fusese purtata cu 2-3 ani inainte de Kristen Dunst.

Johnny Depp imi place si ca actor,dar si-n postura de sot si tatic grijuliu. :)
Apropos stiti ce inseamna "depp" in germana?

lalka

lalka

)

09 Nov 2006, 23:52

mie-mi place de Shakira,bine..ea nu e actrita,reese whiterspoon care a jucat in intentie cruda,ryan philip.eu vroiam sa vorbesc despre cum se imbraca.Adica vreau sa spun ca de cate ori merg pe covorul ala rosu,de fiecare data se imbraca cu alte haine..si nu vorbesc de haine simple ci de de alea scumpe care coste mii de dolari.Ma tot intreb ce fac cu lel dupa ce le-au purtat odata,ca a 2 oara nu le mai poarta ma refer ca nd se duc la o festivitate cum ar fi covorul rosu.Reese whiterspoon cica a fost de doua ori cu aceeasi rochie la decernarea premiilor,iar paparazzi si altii au criticat-o:Voi ce credeti?

andreaua

andreaua

:D

09 Nov 2006, 21:20

Mie imi place de Johnny Depp..si ca actor si ca pers in sine;))...mi se pare destul de dragutz pt varsta lui:D...nu crezi:D?

katy

katy

:D

09 Nov 2006, 21:15

eu sunt fan Rachel Bilson :)... mi se pare o tipa super simpatica, care stie sa se imbrace f frumos :), cel putin mie imi place, dar fiecare cu gusturile lui :D. Imi place ca este mereu vesela si are puterea d a-i inveseli p cei din jur! Si are un catelush super simpatic :))...

Tie c vedeta iti place?