Din nou despre mesaje

by: pisi
Dragi redactori ele.ro,imi pare rau dar de data asta revin cu o problema care a mai fost discutata aici pe forum.
Nelamurirea mea este legata de faptul ca multora dintre noi nu ni se permite sa postam mesaje mai lungi de doua randuri(uneori si doua randuri au fost considerate mesaje prea lungi),in timp ce altii posteaza cu lejeritate mesaje kilometrice.
Cei care pot posta mesaje atat de lungi,fac parte cumva din staff-ul Dumneavoastra sau ce se intampla?
Dupa cum ati putut citi in ultimele luni nu sunt singura care s-a plans de acest inconvenient.

Atentionare

28 Iun 2007, 12:57

Apreciem ca va implicati in comunitatea ele.ro dar va rugam sa folositi un limbaj mai adecvat. Mesajele care vor contine injurii la adresa celorlalte utilizatoare ale forumului vor fi sterse. Respectati celalalte membre ele.ro. Va multumim pentru intelegere!

pisi

pisi

Era si timpul!

28 Iun 2007, 12:54

Multumesc frumos ca ati inceput sa faceti un pic de ordine.

pisi

pisi

:)

28 Iun 2007, 12:37

N-ai decat sa te agiti si sa mai scoti o injuratura la inaintare,vei dovedi inca odata ce caracter infect ai!

pisi

pisi

28 Iun 2007, 12:36

Imi pare rau,dar singura penibila si cea mai mare ridicola,tu esti!

Pe mine ma doare fix in cot de parerile celor ca tine sau de parerile tale,crezi ca pun pret pe parerile unui om cu probleme psihice sau de comportament?
Nu ma intereseaza cine esti si ce faci,dar pt mine vei ramane in continuare o nulitate,din foarte multe puncte de vedere.
Iar faptul ca ma tot jignesti,ca nu lasi acest conflict sa se termine,crezi ca te face mai cu mot decat bufonul care sustii ca sunt?
N-ai decat sa te stresezi de fiecare comentariu de-al meu,sa te tavalesti pe jos de ras cat poftesti citindu-ma,pentru mine,esti ceea ce esti,o cretina adica!
Si de data asta,nici ca mai pupi tu vreo plecare de-a mea!

pisi

pisi

Am o intrebare

28 Iun 2007, 12:04

Aceasta utilizatoare are pile la voi sau ce se intampla?
Cred ca merit si eu o explicatie.

pisi

pisi

Pentru Admin

28 Iun 2007, 09:58

Chiar nu se poate face nimic s-o luati pe isterica asta de pe capul meu?
Mersi.

pisi

pisi

Rugaminte pt Admin

27 Iun 2007, 07:04

V-as ruga sa stergeti toate mesajele injurioase ale acelei utilizatoare.
Multumesc.

pisi

pisi

final

26 Iun 2007, 21:28

aveti de ales: o fraiera care va viziteaza zilnic site-ul si participa activ la sustinerea lui sau o isterica nesimtita care improsca cu mizerii in stanga si-n dreapta,deoarece nu-i convin parerile unora sau altora.
cat de fraiera sunt eu,niciodata nu mi-am permis sa jignesc sub centura sau sa injur de-a dreptul pe careva!
Voi alegeti!

pisi

pisi

paine

26 Iun 2007, 21:28

si inca ceva si inchei,dragi redactori!
painea voastra vi-o castigati si datorita fraierilor ca mine care intra pe acest site,sunt activi pe el si inghit mizeriile unor tampiti precum buruiana de cais.
asa ca aveti de ales: ori alegeti o fraiera care va asigura intr-un fel sau altul existenta acestui site/forum,ori ii dati dreptate istericei care v-ar goni musterii fideli.

pisi

pisi

uimire

26 Iun 2007, 21:17

de un an si jumatate de cand va vizitez site-ul nu mi-a fost dat niciodata sa vad atata ura,violenta,agresivitate,idiotenie la o persoana,cum am observat la aceasta utilizatoare.
sa fi tu ignorat,sa nu ti se mai raspunda la rautati,sa treaca atata timp de la un incident,si tot ranchiunos sa fii,ce fel de om mai e ala???
in orice caz,unul care are probleme psihice,definitiv.
ceea ce se intampla ma uimeste si ma dezamageste faptul ca nu luati masuri.

pisi

pisi

completare

26 Iun 2007, 21:13

si asa cum se comporta fata de mine,asa se va comporta fata de toti care nu sunt de acord cu ea,acelasi comportament agresiv si violent veti avea.
pot sa pariez asta si sunt convinsa ca as castiga pariul.
aveti de ales: dialog civilizat intre persoane cu bun simt sau injurii si jigniri la adresa celorlalti de catre tampiti care nu pot accepta o alta parere.
mersi ca mi-ati citit pasul.

pisi

pisi

tot pt redactori

26 Iun 2007, 21:04

Daca as fi stiut cu ce tampita stau de vorba,atunci cand i-am scris prima oara,nici macar n-as fi bagat-o in seama.
N-as fi crezut ca are asemenea probleme grave cu psihicul,si cand ma gandesc ca probabil trce pe langa noi pe strada si pare o femeie normala,si cand colo e in stare de asemenea grozavii,doar pt ca nu sunt de acord cu ea si ma jigneste ca la usa cortului, de aici imi dau seama ce caricatura de om e in viata reala.
Va rog,luati masuri,limita rabdarii mele e deja incordata la maximum!
Vorbesc foarte serios!

pisi

pisi

dragi redactori,

26 Iun 2007, 21:03

va rog sa luati masuri drastice impotriva utilizatoarei floare de cais.
Si imi doresc ca masurile sa fie definitive si irevocabile.
Ati vazut foarte bine,incerc s-o ignor,si reapare aceasta mahalagioaica idioata si o ia de la inceput cu tot tacamul!
Daca nu e capabila sa aiba o conduita civilizata pe un forum,nu vad de ce i-ati mai acorda in continuare dreptul de a-si posta injuriile!

pisi

pisi

26 Iun 2007, 20:52

stau si ma minunez cat prosti si frustrati exista pe lumea asta,ce li se poate intampla unora cand nu primesc suficient sex acasa,o iau razna,devin psihopati si idioti,isterici de-a dreptul.

vezi cazul buruianei de cais,pun pariu ca iarasi a lasat-o amantul cu ochii in soare sau barbat-su nu mai vrea sa se culce cu ea!
ce sa-i faci,e isterica ca nu primeste suficient sex,biata de ea,unde mai pui ca din cauza asta a luat-o si razna,mititica!
dispari,frustrato!

pisi

pisi

26 Iun 2007, 20:32

Ma bucur ca ti-ai dat arama pe fata,buruiana isterica!

pisi

pisi

Ce e de facut?

26 Iun 2007, 17:20

Aveti de gand s-o lasati pe acea individa sa ma injure de mama ca sa luati masuri?
Va rog,nu vedeti ce a devenit acest forum?
O pubela in care buruiana de cais isi varsa scursurile.Aceeasi problema cu numita jenifer.
Ma astept sa luati masuri.

pisi

pisi

Aveti de gand sa luati masuri?

26 Iun 2007, 16:51

Draga admin am pt tine un link de toata frumusetea,sper ca vei lua masuri!
Mersi
http://www.ele.ro/messages_7165_2.html

pisi

pisi

Inca o propunere!

26 Iun 2007, 11:13

S-a mai vorbit si anul trecut despre faptul ca am fi foarte incantati daca am primi felicitari de zilele noastre onomastice sau de nastere din partea ele.ro.
Chiar nu se poate face nimic in acest sens?
Banuiesc ca s-ar rezolva chestia asta cu un programel software in care sa fie introduse datele noastre,iar totul s-ar face automat la momentul potrivit.

pisi

pisi

Se impune prezenta unui admin(parerea mea)

22 Iun 2007, 14:39

Din nou,fac apel la Dumneavoastra si va rog sa le readuceti aminte moderatorilor ca datoria lor e si de a tempera discutiile de pe subforumul pe care sunt responsabili.
Daca moderatorii nu vor sa-si asume aceasta responsabilitate,va rog atunci sa luati in considerare prezenta unui admin permanent.

Sper sa luati in considerare aceste mesaje.
Multumesc frumos.
Cu respect,
Pisi

pisi

pisi

Si inca ceva!

22 Iun 2007, 14:38

Acest forum are nevoie de o persoana din randurile Dumneavoastra(un fel de admin) care sa verifice permanent continutul mesajelor.
Exista mult prea multe mesaje care sunt deplasate,ca sa folosesc un termen bland,si ca sa nu spun altcumva.
Chiar nu se poate face nimic impotriva acestui fenomen ce tinde sa ia amploare?
Va rog,luati masuri impotriva acelora care nu suporta o parere critica si incep a jigni.