Domenii de interes Ele.ro

by: raluk
Buna tuturor, intrucat am primit un feedback atat de valoros de la Pisi in legatura cu articolele noastre, ne gandeam sa va intrebam despre ce mia vreti sa cititi pe Ele.ro si simtiti ca nu atingem acea tema?

Dati cu pietre, daca nu va raspundem intereselor sau laudati-ne daca reusim :)

pisi

pisi

continuare

02 Feb 2007, 11:29

Imi doresc mai multe articole de psihologie,mai multe articole de moda,despre accesorii,machiaj,mai multe articole chiar si despre horoscop,articole in care ne sunt prezentate cultura,mentalitatile,modul de viata,standardul de viata al celorlalte popoare,mai multe articole in categoria "Actualitatea",articole de interes comun(cum ar fi primul interviu,ce inseamna cartea de munca,cum ma pot pregati pt momentul nasterii,ce inseamna admiterea la facultate,cum sa cer o marire de salariu etc).

Astept si propunerile celorlalti.

pisi

pisi

Preferintele mele

02 Feb 2007, 11:27

In general sunt multumita de tematica diversificata de articole pe care le publicati.

Preferatele mele sunt cele legate de relatii si tot ceea ce este legat de ele,imi plac,de asemeni,si articolele de psihologie sociala,dar si cele in care ne sunt povestite intamplari din viata de zi cu zi,intamplari cu care ne-am confruntat toti macar o data,interesante mi se par si articolele despre moda si cosmtica,dar si cele despre cultura si despre educatia copiilor.