eu sunt nemultumita

by: pinky
de urmatorul lucru: tot nu mi se vede avatarul! da, sigur, site-ul e mai dragut, dar mie tot nu mi se vede avatarul! sunt suparata!

Nota 10

13 Iul 2006, 02:17

Mie imi place aici la nebunie. Gasesc raspunsuri la intrebari pa care imi era greu sa le formulez. E super.

raluk

raluk

Ia uite ce poza draguta

26 Mar 2006, 15:29

Bine ai venit printre noi

doris

doris

URAAAAAAA

23 Mar 2006, 14:11

Multumesc mult, Admin, pt ajutor !
Pupici !!!!:)

raluk

raluk

Ooops

23 Mar 2006, 12:15

Poate ai mai mult noroc data viitoare :)

mi_re_la18

mi_re_la18

re annie

22 Mar 2006, 23:54

mersi annie,ma prinsesem si eu pana la urma:P

annie

annie

Primavara frumusetii - pentru mirela

21 Mar 2006, 13:49

Uite aici gasesti castigatorii si premiile pentru prima saptamana de concurs Primavara Frumusetii Tale 2006 - Silueta/ Dieta.

pinky

pinky

:)

20 Mar 2006, 18:43

daca tot apar probleme din astea incearca alta poza, ca nici la mine nu a vrut decat cu asta, din vreo 3 poze incercate :)

doris

doris

Am citit raspunsul Ralucai

20 Mar 2006, 18:34

Avatarul e in format jpg si are dimensiunile cerute, problema apare la pagina de modifica !
Multumesc pt raspunsul tau !

pinky

pinky

20 Mar 2006, 18:32

vezi primul raspuns al ralucai de pe prima pagina :) de la topicul asta, evident :)

doris

doris

Ce sa fac ?

20 Mar 2006, 18:28

Nu-mi pot pune avatar, dau "Modifica " la date despre forum si nu se intampla nimic, intepeneste pagina !
Cine ma poate ajuta ?

pisi

pisi

Mersi, Eden, pt sfat

17 Mar 2006, 22:13

O sa incerc sa contactez webmasterul , sa vedem !
Poate ca au ei probleme, nu stiu ... Sau poate e de la mine problema, ceea ce nu cred !

eden

eden

contact

17 Mar 2006, 21:37

Eu zic sa incerci cu un mesaj catre webmasterul site-ului...Vad ca exista optiunea "contact" in josul paginii.Cred ca acolo ar trebui sa gasim raspusurile la intrebari legate de bunul mers(sau nu)al site-ului...
Incearca si asa...

pisi

pisi

Nu stiu ce se intampla

17 Mar 2006, 21:18

Am incercat sa-mi schimb avatarul ,dar se blocheaza pagina in momentul in care ii dau comanda " Modifica ", am incercat in mod repetat, dar n-am ajuns la nici un rezultat , poate ma poate ajuta careva...
Si inca o problema : doua prietene au incercat sa se inregistreze pe forum si n-au primit codul de activare, desi au incercat de nenumarate ori...
Imi poate raspunde cineva la intrebari, va rog ?
De horoscopul pe care il primesc din an in paste, nu mai amintesc, caci nu e atat de important...

mi_re_la18

mi_re_la18

intrebare

17 Mar 2006, 16:44

-am si eu o intrebare:care sunt castigatorii pentru saptamana asta la concursul:primavara frumusetii tale;si inca ceva:eu m-am abonat la newsletter dar n-am primit...help!

bastian_seby

bastian_seby

BUNA

09 Mar 2006, 16:08

E MISTO SITE-UL!!!!

raluk

raluk

Bv Andra

08 Mar 2006, 15:45

Ma bucur ca ti-am fost de folos. Am impresia ca nu accepta poze de dimensiuni mai mari.

eden

eden

super

07 Mar 2006, 18:30

Imi place cum arata site-ul acum in comparatie cu ce a fost.Inainte mi se parea tern si cam prafuit...
Si eu sunt pro pt. ideea cu chat-ul..chiar ar fi interesant.

pinky

pinky

07 Mar 2006, 18:20

merge faza cu 75 pe 75... uite eu am facut poza mica mica de tot si acum se vede :D

vranceanu30

vranceanu30

07 Mar 2006, 16:44

si eu am probleme cu avatarul. il aleg, click pe "modifica" si pagina se blocheaza. si asta de fiecare data

alinna_a

alinna_a

eu sunt multumita!!!

07 Mar 2006, 16:18

imi place...asta e ceea ce pot sa spun...mai ales ca am gasit site-ul...cand eram innebunita sa aflu niste raspunsuri la intrebari care nu-mi dadeau pace, iar dupa ce am citit articolele de aici...mi-am ales rochia de mireasa...puuuuup

annie

annie

Jurnalele

07 Mar 2006, 14:39

Astea ar trebui sa fie blogurile cred...

dan

dan

Bloguri

07 Mar 2006, 10:17

De ce nu faceti si niste bloguri, cum exista deja pe alte situri? Sau la asta va refereati cu jurnalele?

Ah si poate adrese de mail ca pe eva.ro

pami_bebe_girl

pami_bebe_girl

erata

06 Mar 2006, 15:01

*subrubrica...
Imi cer scuze...dar sunt cam grabita...si mai butonez aiurea:D

pami_bebe_girl

pami_bebe_girl

e interesant

06 Mar 2006, 15:00

Pana ne vom obisnui va dura ceva timp...dar oricum, FELICITARILE MELE ;).Insa am si eu o mare nelamurire...A disparut cumva rubrica "astrologie"?Sincer o tot caut dar nu o gasesc....si cum a zis cineva mai devreme...subrubirca in subrubrica...e cam ametitor...:)

intrebare

03 Mar 2006, 10:47

la ora asta se gaseste cineva pe site ,iar daca da ,dati-mi un semn de viata

bine v-am gasit

03 Mar 2006, 10:44

buna ziua eu sunt noua pe forum ma poate invata , dar am citit multe din subiecte si mi s-au parut forte interesante

pisi

pisi

Parca se "misca" si mai incet

02 Mar 2006, 14:46

Stau minute bune pana reusesc sa vad, daca mesajul mi-a fost afisat sau nu !
Plus ca ma deranjeaza ca la subrubrica ati facut subrubrica, si tot asa, si iese un talmes balmes !
Si mie mi-ar fi placut sa avem chat, ar fi fost amuzant !
Articolele de pe site sunt interesante, forumul e ok , ma refer aici exclusiv la teme, dar organizarea forumului cam lasa de dorit, ma asteptam la ceva schimbari mai substantiale !
Cum spuneam si cineva mai devreme, "aceeasi Marie , dar cu alta palarie " !
Mda

annie

annie

despre site

02 Mar 2006, 12:02

Din cate am inteles eu din articol, pana acum s-a schimbat doar design-ul. Si urmeaza multe altele: jurnal, albume... mi se pare ca suna chiar bine. Si sigla cu fluturasul mi se pare chiar ok!

Acum despre chat: sincera sa fiu nu mi se pare o chestie asa interesanta. Atata timp cat exista instrumente speciale pentru chat...

In plus discutiile de pe chat nu raman stocate, asa cum ramane forumul. Pe care eu personal in folosesc si in scop de informare, pe langa socializare!

raluk

raluk

Parerea mea

02 Mar 2006, 09:44

Mie imi place mai mult designul de acum. cat despre chat, poate la un moment dat o sa apara si el... Momentan s-a schimbat doar designul

shane_54

shane_54

02 Mar 2006, 09:14

Imi placea parca mai mult inainte...acuma e parca prea...sec!oricum se observa imbunatatiri...chiar daca nu avem chat :) ...inca avem reclame ce ne omoara de cap pe site...:) dar...la modul general e OK!