farse de nunta,mirilor, de la nasi sau prieteni

by: scumpitzoi
Buna ele-lor si nu numai,
la inceputul lunii noiembrie voi fi nasica impreuna cu prietenul meu,si imi iau foarte in serios rolul pt ca vreau sa iasa bine,ca la carte, cat mai frumos si mai cu gust posibil.Sigur ca o nunta trebuie sa tina cont si de obiceiurile zonei, daca miri nu sunt noncomformisti.Intrebarea mea este ,daca ma poate ajuta cineva cu niste idei, despre o surpiza cu gust pe care as putea-o face eu viitoarei familii cu cheltuieli cat mai mici,in noaptea nuntii .Ceva haios,nu stiu... ceva ce sa le ramana in minte toata viata si de fiecare data cand vor povesti cuiva despre nunta lor, sa adauge si aceasta surpriza in povestea lor chiar si peste 10-20 ani.Astept idei cat mai multe...Ajutati-ma!!!!!!!!!ca sunt in criza de idei.Poate cineva a fost la vreo nunta sau a auzit ca s-a intamplat ceva interesant .HELPPPPPP!

scumpitzoi

scumpitzoi

tarziu si totusi nu

30 Nov 2006, 20:28

Multumec ca totusi cineva a mai adaugat ceva la acest mesaj.Nu stiu de ce, dar doar de curand mi-a aparut in mail adaugare la tema mea si din pacate e tarziu pentru acea nunta,si totusi nu tarziu pentru celelte nunti.Asa cum am spus suntem mai multi prieteni si anul viitor vom avea alte cateva nunti printre noi asa ca orice idee e binevenita.M-ai intreabat cestera unde anume sunt nuntile,si iti voi raspunde ca noi suntem din Satu-Mare dar asteptam idei si din alte regiuni,asta chiar nu are importanta,by the way in lipsa de altceva am aplicat la nunta care tocmai am avut-o(si care a fost si motivul deschiderii acestei teme) ideea lui COCO parca se numea,si-i multumesc.Dar vor fi binevenite si alte idei atat pt mine cat si pentru altii care vor mai avea astfel de evenimente .

cestera

cestera

buna

12 Oct 2006, 13:41

scuza-ma ca intervin asa "ca musca in lapte" dar ca sa ti se poata da idei ar trebui sa spui si zona in care va fi nunta.
cel putin eu cred ca asta ar fi esential.
si apoi vom cauta ceva idei pt. surpriza mirilor
ce zici ?
esti de acord?

scumpitzoi

scumpitzoi

:(

07 Oct 2006, 00:52

da chiar nu e nimeni care sa aiba vreo idee?nu pot sa cred...

sunt dezamagita