care e cel mai bun detergent?

by: alinna_a
de multre ori ma intreb...care e cel mai bun detergent...zic ca ariel...dar lumea zice ca iese din masina de spalat nedizolvat....si are si un pret...;omo...bonux...dero...rex...pana la urma care e cel mai bun dupa parerea voastra...

the_dreamer

the_dreamer

tare

15 Mar 2006, 19:56

tare..:)

doe

doe

le iei pe...

15 Mar 2006, 08:43

toate la rand si vezi care scoate pete acela e bun.
Pa

annie

annie

scump...

14 Mar 2006, 12:17

Nu este echivalent cu bun. Am folosit si amway, nu pot sa spun ca a fost atat de extraordinar incat sa raman la el. Nici ariel nu mi se pare o chestie extraordinara, dar cred ca m-am obisnuit cu el.

ella_elijah

ella_elijah

SODA CAUSTICA...

11 Mar 2006, 12:35

CEL MAI TARE E SA8 DE LA AMWAY, DAR E CAM SCUMP...CAM VREO 8-9 SUTE

pinky

pinky

:)

10 Mar 2006, 20:14

la mine la masina de spalat ariel nu se dizolva cum trebuie... dar parerea mea e ca orice marca ai folosi oricum nu prea conteaza, pt ca toate sunt la fel :)

the_dreamer

the_dreamer

ariel

10 Mar 2006, 20:00

ca de obicei..lucrurile cele mai scumpe sunt si cele mai bune...ma intreb oare daca cineva ar face produse de cea mai proasta calitate si ar pune cele mai mari preturi? sutn sigura ca ar avea vanzare la toti bogatasii ;)) ma rog...pana s-ar descoperi adevarul....dar ariel chiar merita cred

pisi

pisi

Eu sunt f multumita

10 Mar 2006, 14:29

de " Meister Propper " si de " Weißer Riese " , incearca si tu, Alina si nu vei fi dezamagita !
Spor la treaba !:))

pinky

pinky

hehe

06 Mar 2006, 21:17

eu as zice dero surf cu aloe vera... miroase bine :D

alinna_a

alinna_a

tot ariel...

06 Mar 2006, 20:31

aveti amandoua dreptate...pana la urma...tot la el ajungem...si daca stau un pic si ma gandesc...isi merita banii....

annie

annie

ariel

06 Mar 2006, 16:37

Sa stii ca mi s-a intamplat si mie faza cu nedizolvatul...

Eu am mai incercat Persil si Tide, dar tot la Ariel m-am intors.

Ariel..

06 Mar 2006, 14:49

La noi in familie se spala rufele numai cu Ariel.
Ni s-a recomandat si altceva,dar tot la Ariel am ajuns.Eu cred ca e cel mai bun.