Ce telefon mobil mi se potriveste?

by: sorinachivu
Sunt genul de tipa dinamica, foarte vorbareaza si mai tot timpul cu zambetul pe buze. Vreau sa imi compar un telefon mobil nou, si observ ca sunt foarte multe modele care ma atrag, dar nu ma preicep foarte bine la functiile telefonului, si nu stiu ce sa imi cumpar. Ma puteti ajuta cu sugestii?

magicasteaua

magicasteaua

e bine sa te uiti putin pe un ghid

14 Mai 2007, 11:06

uita-te cu atenitie la un ghid de cumparare pentru telefoanele mobile
iti pot recomanda unul in romana, e un soi de how to buy destul de util si scris pe intelesul tuturor
http://blog.shopix.ro/?p=93
bye bye

reasilvia

reasilvia

SAMSUNG SGH-E340

09 Mar 2007, 19:35

ìNCEARCA-L SI VEI RAMANE ìNCANTATA!!!

miha2427

miha2427

nokia7373

03 Feb 2007, 14:25

pai depinde ce functii vrei sa aibe tel,trebuie sa aibe neaparat mp3 si bluetooth si o camera foto cu ceva megapixelli.eu am un nokia7373 dar sunt o fata fericita ca-mi pot schimba tel. cu usurinta.bafta si spune-ne ce tel iti vei lua

leo

leo

stii ce ti se potriveste?

21 Ian 2007, 13:08

1)acela pe care ti-l poti permite sa il cumperi si 2) numai daca iti si place...

cioco_bocco

cioco_bocco

da o fuga la magazin

17 Ian 2007, 08:42

nu cred ca exista un anumit tipar de telefonie mobila pentru toate persoanele in parte!cel mai bine ar fi sa vezi ce functii ar vrea sa aiba noul tau telef,,,si sa dai o fuga la magazin,,ce de acolo iti va explica toate functiile si ai si o gama variata de telefonae..nu vad ce sfat ti am putea da noi,,,