ceainic cu fluier

by: alexandras
Buna,

Vreau si eu sa-mi cumpar un ceainic cu fluier ca cel din imagine: http://3.bp.blogspot.com/_cAOZT_lB4d8/Sp0YCOQXseI/AAAAAAAABhI/2_ByRv7FmOM/s400/DSC_0004+hc.jpg stie careva unde pot gasi?

ynna000

ynna000

:))

20 Apr 2010, 17:41

crede-ma nici eu... am umblat prin carturesti, magazinul de ceai si multe alte magazine si carrefour e exact la nasul meu

alexandras

alexandras

..da

20 Apr 2010, 16:28

sunt, merci mult, acolo chiar nu m0am gandit sa merg

ynna000

ynna000

...

20 Apr 2010, 16:07

cat am cautat si eu ceainic cu fluier si m-am dus in toate magazinele si pana la urma am gasit in carrefour orhideea si la pret bun(daca esti din bucuresti)

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.