Care a fost cea mai frumoasa declaratie de dragoste

by: lidia-fetesti
primita de la sotul dvs?

fluturas3a

fluturas3a

:P

29 Mar 2011, 22:26

Este frumos sa mai vezi si oameni care se iubesc,chiar dupa foarte mult timp...Ar trebui sa invatam si noi,cei tineri,acest lucru:) Din pacate,in ziua de azi,romantismul cam lipseste...Generatia noua nu prea apreciaza acest lucru.Multumim ileana pt destainuiri;)

ileana_damian

ileana_damian

:)

29 Mar 2011, 22:14

Odata cu timpul, si dragostea capata diferite forme si perceptii...De aceea cea mai frumoasa declaratie de dragoste din partea sotului meu este atentia pe care mi-o acorda zilnic prin complimente,gesturi tandre.Astfel,ma simt mereu tanara si iubita.Nu ne e frica sa ne aratam dragostea si sa condimentam viata de zi cu zi :D O tinuta ca aceasta http://bit.ly/hHKVXm si o zi libera...este reteta perfecta pentru un cuplu;)

niconiki

niconiki

Era o gluma cindva

05 Dec 2010, 17:23

cica cea mai frumoasa declaratie de dragoste e: ,,Vrei sa te mariti cu mine?,,
Ca sa-ti raspund la obiect nu pot, e prea personal raspunsul!

eva31

eva31

Cea mai frumoasa declaratie de la iubitul meu...

27 Oct 2009, 02:12

...a fost o dragoste de 4 ani, fidela, tacuta, neconditionata, o dragoste care a protejat, a oferit libertate si respect, fara sa ceara nimic in schimb, nici macar un simplu "multumesc". Mi-a daruit o dragoste altruista, reala asa cum oamenii nu pot intalni nici macar intr-un secol. Si nu-mi va ajunge toata viata pentru a-i arata cat de mult il iubesc. Pot sa spun ca sunt cea mai fericita femeie de pe pamant pentru ca am avut parte de cea mai frumoasa declaratie de dragoste si de cea mai mare si mai nobila iubire.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.