cum te porti cand stai cu socrii?

by: alinna_a
de curand, eu si sotul meu ne-am mutat in aceeasi casa cu parintii lui, in camere diferite....dar...habar nu am cum sa ma port, cu ai lui, dar si cum sa fac sa ma acomodez si sa nu imi mai sara in ochi toate lucrurile cu care nu sunt obisnuita si care nu-mi plac...!!!ajutorrrr....

alinna_a

alinna_a

multumesc pentru incurajare

28 Feb 2006, 08:32

multumesc frumos pentru incurajare white, si pentru sfaturile date! multumesc si fetelor care mi-au spus sa ma mut...dar pentru moment...nu am cum...
sunt dragutzei socrii mei..dar...sper sa treaca repede aceasta perioada! multumesc

meonlyme

meonlyme

yep are dreptate

27 Feb 2006, 18:40

MULTA-TE,si eu am o rel destul de serioasa,si aproape zilnik ..ii vad pe "socri" sau nah pe "viitori socri" ..sau poate nu vor fi ei,D-ezeu stie,si e ff aiurea :D ..desi am "socri" ff dragutzi si k-lumea dar cu toate astea nu as suporta sa stau sub acelash acoperish.. :D nu de alta,dar ar fi naspa de mine... hihihi

pinky

pinky

:)

27 Feb 2006, 17:59

eu nu stau cu socrii, nu sunt casatorita, dar am totusi un mic sfat pt tine, casnicia ta si nervii tai: muta-te! cat mai repede... mai ales pt un cuplu de tineri insuratei e groaznic sa fie mama soacra si tata socru tot timpul peste voi. foarte sincer, muta-te!