Ce parfumuri va plac?

by: ana78
Eu am cateva parfumuri preferate, dar atunci cand ma dau cu Hugo Boss (alb) toti ma intreaba cu ce m-am dat? probabil ph-ul pielii mele este completat bine de acest miros. Voua ce parfumuri va plac?

puresoul

puresoul

Hmmmm.....

22 Apr 2009, 17:29

Iubesc Laura Biagiotti (Laura) si Lacoste pour femme . Un iz extraordinar de feminitate si mister. Daca le cunoasteti si va plac si daca ati incercat si altceva asemanator dati-mi va rog de stire . As vrea sa incerc.

myluvkeanur

myluvkeanur

Parfumuri

08 Mar 2009, 16:53

eu sunt f instabila in ceea ce priveste parfumurile. din cauza asta am strans o gramada. niciodata nu am sansa sa termin unul, ptr ca imi dau rar dar imi cumpar mereu. Pana acum am strans deep Red, Coco M., Tresor, ralph Lauren, Noa, Very Irresistibile,Chance. Ideea e ca nu sunt sigura ca l-am gasit pe cel potrivit si din cauza asta schimb incontinuu

elenabotosanu

elenabotosanu

Parfumurile...pasiunea mea!!!

18 Feb 2009, 19:30

Hmmmm...am foarte multe preferate..dar cel care ma reprezinta cel mai bine este D&G Light Blue!Acum folosesc Armani Code,DAVIDOFF,Ninna Ricci,Blossom Euphoria de la Calvin Klein, Flowerbomb de la Victor&Rolf,Miracle de la Lancome si Escada de la iubitul meu :) Nu ma plictisesc de parfumuri si imi place sa am in cantitati industriale!!!:))

andresi

andresi

parfum

28 Ian 2009, 15:01

Eu folosesc produse de la Yves Rocher si multi ma intreaba cu ce ma dau.

andraandra

andraandra

castig parfum

14 Ian 2009, 21:23

Imi plac parfumurile scumpe...cel putin Addict de la Dior e fenomenal...cel bleumarin, ca mai sunt vreo doua...dar nu mi le permit intotdeauna.
Zilele trecute prietenul meu a castigat un parfum pt el pe www.pretulpici.ro. O sa le dau mail sa vad daca pun si parfumuri de fete ,poate am si eu noroc.
Tineti-mi pumnii si va tin la curent cu ce se intampla:)
Andra

gigipatrunjel

gigipatrunjel

Hogo Boss

28 Nov 2008, 01:13

Tot asta imi place si mie; va salut!

Gigi

27 Nov 2008, 18:39

Salutari de la Ele

Mie imi plac parfumurile de la Avon

27 Nov 2008, 18:38

Sunt mai ieftine ;)

boogie

boogie

i m sorry

17 Oct 2008, 09:09

am vazut un topic de acest gen si aici si am crezut ca nu este nici o problema:)

moderator

moderator

Sectiune commeturi video

03 Oct 2008, 15:26

Va rog icnercati sa scrieti acolo unde este sectiunea. Vorbtiti despre parfumuri scrieti la machiaj si cosmetica.

Aici este sectiunea pentru commenturi video.

Multumesc.

ihatepink

ihatepink

2

03 Oct 2008, 15:18

I loewe you de la Loewe (dulceag) si Angel de la Thievery Mugler.