cizme la picior gol

by: nonette
cum se poate sa porti fusta si cizme pe picior gol. mi se pare hidos. voi ce parere aveti?

ileana_damian

ileana_damian

hm..

05 Oct 2011, 17:12

toamna asta nu mai sunt asa aiurea cizmele la picior gol. arata mai bine cu ciorap opac de exemplu, dar mai alex cele over-knee cu pantalonasi scurti sunt ok.

ileana_damian

ileana_damian

hmm

01 Mai 2011, 11:51

hmmm ciudatel. chiar daca asa e moda, nu cred ca e foarte confortabil, oricat de comode si subtiri ar fi. merg pe combinatia clasica

laura_baldini

laura_baldini

sosete lungi

20 Oct 2010, 17:20

Mie mi se pare fashionable sa asortezi o pereche de sosete lungi la cizme inalte sau la ugg-uri. Ceva de genul asta: http://sp2.ro/2e5ee7
Ce ziceti?

cizme

12 Oct 2010, 21:13

daca sunt din material si nu din piele mai merge sa fie piciorul gol, altfel e jale , nu cred ca as vrea sa fiu in camera cu o tipa care se descalta de cizme pe piciorul gol :)). Oricum parca nu sunt chiar atat de caraghioase precum sandalele cu sosete :)) toate chinezoaicele sarace de pe la noi poarta sandale sau papuci cu sosete, bleah!

criss84

criss84

mda...

27 Sep 2010, 18:50

mda...e inestetic:) macar un dres ca nu e scump:) oricum nu cred ca baga cineva piciorul gol in cizma..adica macar sosete ca nu se vad:)

tashulina

tashulina

oricum

24 Sep 2010, 09:13

cizmele mi se par prea devreme reintrate in uzul zilnic. Inca e inceput de toamna si inca temperaturile la pranz sunt peste 20 de grade...

flori10

flori10

creepy

23 Sep 2010, 15:56

cam creepy asa ce sa zic. nu prea imi suna confortabil, lucru esential pentru o pereche de incaltaminte

tashulina

tashulina

Acu

22 Sep 2010, 09:08

io stau si ma gandesc cum o fi sa bagi piciorul gol, talpa, intr-o cizma. Moda asta tampeste oamenii mai ceva ca sexul :)0